Lista obiektów z dwóch nadchodzących kolekcji

Grungeowa kolekcja i kącik czytelniczy w The Sims 4!

Lista problemów – 25 maj 2023 r.

Nowe logo The Sims!

Aż do -50% na wszystkie rozszerzenia The Sims 4!

Wybierz następną kolekcję do The Sims 4!

Zaokrąglone ściany w The Sims 4?!

Poniższy post odnosi się wyłącznie do spekulacji. Żadna informacja w nim zawarta nie jest oficjalnie potwierdzona przez twórców. Post należy traktować z przymrużeniem oka.

Jak dobrze wiemy, przecieki są nieodłączną częścią produkcji każdej gry. Nie inaczej jest w przypadku The Sims 4. Tym razem, źródłem nie jest żaden internetowy sklep czy sami twórcy. Jest to świeżo założone (i właściwie już usunięte) konto na Twitterze.

Użytkownik @throwmeaway opublikował na twitterze zdjęcie, które jakoby ma pokazywać zaokrąglone ściany w The Sims 4.

Jak zauważył użytkownik @PlumbobKingdom, w grze już wcześniej istniał sposób, żeby stworzyć zaokrąglone ściany. Sposób ten do gry doszedł wraz z narzędziem platform. Stąd pojawiły się wątpliwości na wiarygodność tego zdjęcia. Interesujące jest jednak to, że na zdjęciu jest okno, którego szyby są normalnie przezroczyste. A to nie było możliwe z dotychczas stworzonymi zaokrąglonymi ścianami.

Jestem pewien, że “zaokrąglone ściany” to trik z wykorzystaniem narzędzia platform. Jedyną rzeczą, której nie mogę załapać jest zaokrąglone przezroczyste okno.

I’m pretty sure the “curved wall” it’s just a trick with platforms. The only thing I don’t get is the curved see-through window

Na chwilę obecną, nie pozostaje nam nic innego niż czekać na oficjalne informacje od twórców. Gdy tylko takie się pojawią, będziemy informować.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Z największą ilością głosów
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl