The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Zaokrąglone ściany w The Sims 4?!

Reklama

Poniższy post odnosi się wyłącznie do spekulacji. Żadna informacja w nim zawarta nie jest oficjalnie potwierdzona przez twórców. Post należy traktować z przymrużeniem oka.

Jak dobrze wiemy, przecieki są nieodłączną częścią produkcji każdej gry. Nie inaczej jest w przypadku The Sims 4. Tym razem, źródłem nie jest żaden internetowy sklep czy sami twórcy. Jest to świeżo założone (i właściwie już usunięte) konto na Twitterze.

Użytkownik @throwmeaway opublikował na twitterze zdjęcie, które jakoby ma pokazywać zaokrąglone ściany w The Sims 4.

Jak zauważył użytkownik @PlumbobKingdom, w grze już wcześniej istniał sposób, żeby stworzyć zaokrąglone ściany. Sposób ten do gry doszedł wraz z narzędziem platform. Stąd pojawiły się wątpliwości na wiarygodność tego zdjęcia. Interesujące jest jednak to, że na zdjęciu jest okno, którego szyby są normalnie przezroczyste. A to nie było możliwe z dotychczas stworzonymi zaokrąglonymi ścianami.

Jestem pewien, że „zaokrąglone ściany” to trik z wykorzystaniem narzędzia platform. Jedyną rzeczą, której nie mogę załapać jest zaokrąglone przezroczyste okno.

I’m pretty sure the „curved wall” it’s just a trick with platforms. The only thing I don’t get is the curved see-through window

Na chwilę obecną, nie pozostaje nam nic innego niż czekać na oficjalne informacje od twórców. Gdy tylko takie się pojawią, będziemy informować.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl