piątek, 12 sierpnia, 2022
The Sims 4Zaokrąglone ściany w The Sims 4?!

Zaokrąglone ściany w The Sims 4?!

Reklama

Poniższy post odnosi się wyłącznie do spekulacji. Żadna informacja w nim zawarta nie jest oficjalnie potwierdzona przez twórców. Post należy traktować z przymrużeniem oka.

Jak dobrze wiemy, przecieki są nieodłączną częścią produkcji każdej gry. Nie inaczej jest w przypadku The Sims 4. Tym razem, źródłem nie jest żaden internetowy sklep czy sami twórcy. Jest to świeżo założone (i właściwie już usunięte) konto na Twitterze.

Użytkownik @throwmeaway opublikował na twitterze zdjęcie, które jakoby ma pokazywać zaokrąglone ściany w The Sims 4.

Jak zauważył użytkownik @PlumbobKingdom, w grze już wcześniej istniał sposób, żeby stworzyć zaokrąglone ściany. Sposób ten do gry doszedł wraz z narzędziem platform. Stąd pojawiły się wątpliwości na wiarygodność tego zdjęcia. Interesujące jest jednak to, że na zdjęciu jest okno, którego szyby są normalnie przezroczyste. A to nie było możliwe z dotychczas stworzonymi zaokrąglonymi ścianami.

Jestem pewien, że “zaokrąglone ściany” to trik z wykorzystaniem narzędzia platform. Jedyną rzeczą, której nie mogę załapać jest zaokrąglone przezroczyste okno.

I’m pretty sure the “curved wall” it’s just a trick with platforms. The only thing I don’t get is the curved see-through window

Na chwilę obecną, nie pozostaje nam nic innego niż czekać na oficjalne informacje od twórców. Gdy tylko takie się pojawią, będziemy informować.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Justyna
Justyna
13 lipca 2022 19:22

Fajnie by było gdyby faktycznie dodali zaokrąglone ściany. Chyba zaczynają czuć oddech na karku ze strony konkurencji 😂

Reklama

Artykuły

Reklama