piątek, 12 sierpnia, 2022
The Sims 4DodatekOwłosienie ciała nadchodzi do The Sims 4!

Owłosienie ciała nadchodzi do The Sims 4!

Reklama

Każdy z graczy jest już przyzwyczajony, że przed każdym rozszerzeniem gra zostaje zaktualizowana. A co za tym idzie, dostaje ciekawe nowości zupełnie za darmo.

W przypadku aktualizacji poprzedzającej dodatek The Sims 4 Licealne lata nie będzie inaczej! Ta aktualizacja przyniesie nam, długo wyczekiwane przez graczy, owłosienie na ciele.

Zwiastun najnowszego dodatku zawsze pokazuje nam nadchodzącą płatną zawartość, ale możemy znaleźć również tą bezpłatną. W przypadku najnowszego zwiastuna nie było inaczej. Wielu graczy zauważyło, że w łazienkowej scenie, jeden z simów ma na swoim ciele owłosienie.

Informacja ta znalazła potwierdzenie w oficjalnym wpisie na blogu:

Darmowa aktualizacja gry podstawowej wprowadzi również porost włosów. Wraz z Dodatkiem Licealne lata Simowie będą mogli z czasem pielęgnować i przycinać naturalne owłosienie na ciele, celebrując w ten sposób przejście przez okres dojrzewania.

Co ciekawe, w wyżej wymienionym wpisie znalazła się również informacja o poroście włosów. Zaraz po tym dowiedzieliśmy się również, że nasi simowie będą mogli przycinać i pielęgnować swoje owłosienie. Jest to równoznaczne z tym, że owłosienie to będzie rosło z czasem. Interakcja ta ma być za to dostępna wyłącznie w dodatku The Sims 4 Licealne lata.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama