8 nowych rzeczy w The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nowe zdjęcia z The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nadszedł czas na jesienne przeceny The Sims 4

Nowy dodatek jeszcze w tym roku

Wielki powrót pakietów akcesoriów

Wrześniowe Behind The Sims już niedługo

Owłosienie ciała nadchodzi do The Sims 4!

Każdy z graczy jest już przyzwyczajony, że przed każdym rozszerzeniem gra zostaje zaktualizowana. A co za tym idzie, dostaje ciekawe nowości zupełnie za darmo.

W przypadku aktualizacji poprzedzającej dodatek The Sims 4 Licealne lata nie będzie inaczej! Ta aktualizacja przyniesie nam, długo wyczekiwane przez graczy, owłosienie na ciele.

Zwiastun najnowszego dodatku zawsze pokazuje nam nadchodzącą płatną zawartość, ale możemy znaleźć również tą bezpłatną. W przypadku najnowszego zwiastuna nie było inaczej. Wielu graczy zauważyło, że w łazienkowej scenie, jeden z simów ma na swoim ciele owłosienie.

Informacja ta znalazła potwierdzenie w oficjalnym wpisie na blogu:

Darmowa aktualizacja gry podstawowej wprowadzi również porost włosów. Wraz z Dodatkiem Licealne lata Simowie będą mogli z czasem pielęgnować i przycinać naturalne owłosienie na ciele, celebrując w ten sposób przejście przez okres dojrzewania.

Co ciekawe, w wyżej wymienionym wpisie znalazła się również informacja o poroście włosów. Zaraz po tym dowiedzieliśmy się również, że nasi simowie będą mogli przycinać i pielęgnować swoje owłosienie. Jest to równoznaczne z tym, że owłosienie to będzie rosło z czasem. Interakcja ta ma być za to dostępna wyłącznie w dodatku The Sims 4 Licealne lata.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl