Search
Search
Search
Close this search box.

Wiemy jak kryształy będą wpływać na simów

Poznajcie The Sims 4 Kryształowe cudeńka

Olśniewający zwiastun już jutro

“Bardzo” specjalna Ekspresowa Dostawa The Sims już jutro

The Sims 4 nie pojawi się na Nintendo Switch

Gotycka i zamkowa kolekcj już 18 stycznia 2024 roku!

Owłosienie ciała nadchodzi do The Sims 4!

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Każdy z graczy jest już przyzwyczajony, że przed każdym rozszerzeniem gra zostaje zaktualizowana. A co za tym idzie, dostaje ciekawe nowości zupełnie za darmo.

W przypadku aktualizacji poprzedzającej dodatek The Sims 4 Licealne lata nie będzie inaczej! Ta aktualizacja przyniesie nam, długo wyczekiwane przez graczy, owłosienie na ciele.

Zwiastun najnowszego dodatku zawsze pokazuje nam nadchodzącą płatną zawartość, ale możemy znaleźć również tą bezpłatną. W przypadku najnowszego zwiastuna nie było inaczej. Wielu graczy zauważyło, że w łazienkowej scenie, jeden z simów ma na swoim ciele owłosienie.

Informacja ta znalazła potwierdzenie w oficjalnym wpisie na blogu:

Darmowa aktualizacja gry podstawowej wprowadzi również porost włosów. Wraz z Dodatkiem Licealne lata Simowie będą mogli z czasem pielęgnować i przycinać naturalne owłosienie na ciele, celebrując w ten sposób przejście przez okres dojrzewania.

Co ciekawe, w wyżej wymienionym wpisie znalazła się również informacja o poroście włosów. Zaraz po tym dowiedzieliśmy się również, że nasi simowie będą mogli przycinać i pielęgnować swoje owłosienie. Jest to równoznaczne z tym, że owłosienie to będzie rosło z czasem. Interakcja ta ma być za to dostępna wyłącznie w dodatku The Sims 4 Licealne lata.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl