piątek, 12 sierpnia, 2022
The Sims 4DodatekMapa nowego miasta z The Sims 4 Licealne lata!

Mapa nowego miasta z The Sims 4 Licealne lata!

Reklama

Wszyscy dobrze wiemy, że historia lubi się powtarzać. Mało kto jednak, spodziewałby się, że będzie to dotyczyło jednego rozszerzenia.

Identycznie jak w przypadku zaokrąglonych ścian do The Sims 4, tajemniczy użytkownik Twittera opublikował zdjęcie mające przedstawiać mapę nadchodzącego do gry miasta.

Jak już dobrze wiemy, miasto nazywa się Copperdale, co również widać po poniższym zrzucie ekranu. Według przecieku i naszych obserwacji, miasto zawierać ma 12 parcel. Trzy z nich mają być zupełnym nowym typem parcel. Oprócz oczywistej szkoły średniej, zauważyć możemy ikonę Bubbletea oraz ikonę mównicy. Jedno z nich to prawdopodobnie miejsce, gdzie simowie będą mogli przejrzeć i kupić używane ubrania oraz napić się dobrej herbaty z kulkami taopioki. Ciężko nam jednoznacznie stwierdzić czym może być ta druga ikona. Naszą pierwszą myślą była Aula, na której mogłyby być przeprowadzane różne uroczystości, w tym studniówka.

Po naszych analizach, mapa ta wygląda faktycznie jak te, stworzone przez samych twórców. Jednak jak w przypadku każdego przecieku, ten również należy traktować z przymrużeniem oka.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama