Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Mapa nowego miasta z The Sims 4 Licealne lata!

Wszyscy dobrze wiemy, że historia lubi się powtarzać. Mało kto jednak, spodziewałby się, że będzie to dotyczyło jednego rozszerzenia.

Identycznie jak w przypadku zaokrąglonych ścian do The Sims 4, tajemniczy użytkownik Twittera opublikował zdjęcie mające przedstawiać mapę nadchodzącego do gry miasta.

Jak już dobrze wiemy, miasto nazywa się Copperdale, co również widać po poniższym zrzucie ekranu. Według przecieku i naszych obserwacji, miasto zawierać ma 12 parcel. Trzy z nich mają być zupełnym nowym typem parcel. Oprócz oczywistej szkoły średniej, zauważyć możemy ikonę Bubbletea oraz ikonę mównicy. Jedno z nich to prawdopodobnie miejsce, gdzie simowie będą mogli przejrzeć i kupić używane ubrania oraz napić się dobrej herbaty z kulkami taopioki. Ciężko nam jednoznacznie stwierdzić czym może być ta druga ikona. Naszą pierwszą myślą była Aula, na której mogłyby być przeprowadzane różne uroczystości, w tym studniówka.

Po naszych analizach, mapa ta wygląda faktycznie jak te, stworzone przez samych twórców. Jednak jak w przypadku każdego przecieku, ten również należy traktować z przymrużeniem oka.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl