Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Mapa nowego miasta z The Sims 4 Licealne lata!

Reklama

Wszyscy dobrze wiemy, że historia lubi się powtarzać. Mało kto jednak, spodziewałby się, że będzie to dotyczyło jednego rozszerzenia.

Identycznie jak w przypadku zaokrąglonych ścian do The Sims 4, tajemniczy użytkownik Twittera opublikował zdjęcie mające przedstawiać mapę nadchodzącego do gry miasta.

Jak już dobrze wiemy, miasto nazywa się Copperdale, co również widać po poniższym zrzucie ekranu. Według przecieku i naszych obserwacji, miasto zawierać ma 12 parcel. Trzy z nich mają być zupełnym nowym typem parcel. Oprócz oczywistej szkoły średniej, zauważyć możemy ikonę Bubbletea oraz ikonę mównicy. Jedno z nich to prawdopodobnie miejsce, gdzie simowie będą mogli przejrzeć i kupić używane ubrania oraz napić się dobrej herbaty z kulkami taopioki. Ciężko nam jednoznacznie stwierdzić czym może być ta druga ikona. Naszą pierwszą myślą była Aula, na której mogłyby być przeprowadzane różne uroczystości, w tym studniówka.

Po naszych analizach, mapa ta wygląda faktycznie jak te, stworzone przez samych twórców. Jednak jak w przypadku każdego przecieku, ten również należy traktować z przymrużeniem oka.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl