Reklama

Niedawna premiera Kolekcji do The Sims 4 wywołała dość sporą falę kontrowersji w świecie The Sims. Nie tylko z powodu zawartości i ceny, ale również przez liczne błędy jakie występują.

Błedy, o których mowa, występują głównie w The Sims 4 Wielkie porządki, gdyż jest to jedyne rozszerzenie z Kolekcji, które dodaje rozgrywkę do gry. Wielu graczy narzeka na system kurzu, który zbiera się w simowych domach zdecydowanie za szybko. Kurzowe króliczki również są problemem, zbierają one simoleony dosłownie na ich każdym kroku. Dzięki temu simowie stają się bogaci zdecydowanie zbyt szybko, co ułatwia bardzo rozgrywkę.

Zespół The Sims poinformował na swoim Twitterze, że wyżej wymienione błędy będą naprawione w przeciągu miesiąca.

O nie! Dziękujemy za zgłoszenie! W aktualizacji pod koniec tego miesiąca wprowadzimy zmiany w rozgrywce, zaczynając od wydłużenia czasu zakurzenia domów simów.

Oh no! Thanks for the feedback! We’ll be making some tuning adjustments to the gameplay starting with extending the period of time before your home becomes dusty in an update later this month.
Reklama
Poprzedni artykułGłos społeczności: The Sims 4 Kolekcje!
Następny artykułTryb Rywalizacji w The Sims 5?!
Tobiasz jest ojcem założycielem SimsWeek. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści. W chwili obecnej to jedyna osoba w redakcji.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze