PRZECIEK: Więcej informacji o najnowszym dodatku!

Znamy nazwę 13. dodatku do The Sims 4!

Aktualizacja 31 stycznia 2023 – co nowego?

Transmisja Behind The Sims na żywo! Lista informacji.

Transmisja na żywo Behind The Sims już niedługo!

Dwie nowe kolekcje nadchodzą!

The Sims 4 Wielkie porządki otrzyma aktualizacje naprawiającą rozgrywkę!

Niedawna premiera Kolekcji do The Sims 4 wywołała dość sporą falę kontrowersji w świecie The Sims. Nie tylko z powodu zawartości i ceny, ale również przez liczne błędy jakie występują.

Błedy, o których mowa, występują głównie w The Sims 4 Wielkie porządki, gdyż jest to jedyne rozszerzenie z Kolekcji, które dodaje rozgrywkę do gry. Wielu graczy narzeka na system kurzu, który zbiera się w simowych domach zdecydowanie za szybko. Kurzowe króliczki również są problemem, zbierają one simoleony dosłownie na ich każdym kroku. Dzięki temu simowie stają się bogaci zdecydowanie zbyt szybko, co ułatwia bardzo rozgrywkę.

Zespół The Sims poinformował na swoim Twitterze, że wyżej wymienione błędy będą naprawione w przeciągu miesiąca.

O nie! Dziękujemy za zgłoszenie! W aktualizacji pod koniec tego miesiąca wprowadzimy zmiany w rozgrywce, zaczynając od wydłużenia czasu zakurzenia domów simów.

Oh no! Thanks for the feedback! We’ll be making some tuning adjustments to the gameplay starting with extending the period of time before your home becomes dusty in an update later this month.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami poprzez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio poprzez email:

kontakt@simsweek.pl