Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

The Sims 4 Wielkie porządki otrzyma aktualizacje naprawiającą rozgrywkę!

Reklama

Niedawna premiera Kolekcji do The Sims 4 wywołała dość sporą falę kontrowersji w świecie The Sims. Nie tylko z powodu zawartości i ceny, ale również przez liczne błędy jakie występują.

Błedy, o których mowa, występują głównie w The Sims 4 Wielkie porządki, gdyż jest to jedyne rozszerzenie z Kolekcji, które dodaje rozgrywkę do gry. Wielu graczy narzeka na system kurzu, który zbiera się w simowych domach zdecydowanie za szybko. Kurzowe króliczki również są problemem, zbierają one simoleony dosłownie na ich każdym kroku. Dzięki temu simowie stają się bogaci zdecydowanie zbyt szybko, co ułatwia bardzo rozgrywkę.

Zespół The Sims poinformował na swoim Twitterze, że wyżej wymienione błędy będą naprawione w przeciągu miesiąca.

O nie! Dziękujemy za zgłoszenie! W aktualizacji pod koniec tego miesiąca wprowadzimy zmiany w rozgrywce, zaczynając od wydłużenia czasu zakurzenia domów simów.

Oh no! Thanks for the feedback! We’ll be making some tuning adjustments to the gameplay starting with extending the period of time before your home becomes dusty in an update later this month.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl