Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Tryb Rywalizacji w The Sims 5?!

Reklama

Coraz więcej dowiadujemy się na temat kolejnej, piątej, odsłony The Sims. Obecnie jedynym źródłem informacji są ofety pracy w studiu Maxis.

W Electronic Arts powstały 3 nowe stanowiska pracy. Każde z nich to Backend Software Engineer, a różni je tylko lokalizacja. Zadaniem osoby na tym stanowisku jest opracowanie usług internetowych dla milionów graczy, ale i innych twórców pomagających przy tworzeniu gry.

Jedyną wzmianką, a raczej domysłem, o trybie rywalizacji w The Sims 5 jest drugi podpunkt w opisywanych zadaniach dla tego stanowiska.

Jako Backend Software Engineer w Maxis będziesz

  • Tworzyć responsywne, odporne, masowo skalowalne i globalnie dostępne usługi internetowe, które mają obsługiwać miliony graczy.
  • Twórczo łączyć najlepsze sposoby zabezpieczeń i oryginalne techniki żeby trzymać dane użytkowników bezpiecznie i zapobiegać oszustwom.

Zapobieganie oszustwom nie ma sensu w jednoosobowej grze takiej jak The Sims, gdzie modyfikacje wspomagające rozgrywkę istnieją od zarania dziejów. Można wywnioskować więc, że mowa tutaj o czymś więcej niż zwykłym trybie wieloosobowym.

Warto też mieć na uwadze niedawne słowa Andrew Wilsona, dyrektora generalnego EA. Mówił on, że firma myśli nad wprowadzeniem trybu rywalizacji do serii The Sims. Inspiracja pochodzić ma od The Sims Online, pierwszej gry wieloosobowej w uniwersum The Sims.

W celu zapoznania się z pełną treścią zgłoszenia, zapraszamy na stronę Maxis Careers.

Pamiętajmy, że nie jest to oficjalne potwierdzenie Electronic Arts w sprawie Trybu Rywalizacji w The Sims 5.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl