środa, 18 maja, 2022
The Sims 5Tryb Rywalizacji w The Sims 5?!

Tryb Rywalizacji w The Sims 5?!

Reklama

Coraz więcej dowiadujemy się na temat kolejnej, piątej, odsłony The Sims. Obecnie jedynym źródłem informacji są ofety pracy w studiu Maxis.

W Electronic Arts powstały 3 nowe stanowiska pracy. Każde z nich to Backend Software Engineer, a różni je tylko lokalizacja. Zadaniem osoby na tym stanowisku jest opracowanie usług internetowych dla milionów graczy, ale i innych twórców pomagających przy tworzeniu gry.

Jedyną wzmianką, a raczej domysłem, o trybie rywalizacji w The Sims 5 jest drugi podpunkt w opisywanych zadaniach dla tego stanowiska.

Jako Backend Software Engineer w Maxis będziesz

  • Tworzyć responsywne, odporne, masowo skalowalne i globalnie dostępne usługi internetowe, które mają obsługiwać miliony graczy.
  • Twórczo łączyć najlepsze sposoby zabezpieczeń i oryginalne techniki żeby trzymać dane użytkowników bezpiecznie i zapobiegać oszustwom.

Zapobieganie oszustwom nie ma sensu w jednoosobowej grze takiej jak The Sims, gdzie modyfikacje wspomagające rozgrywkę istnieją od zarania dziejów. Można wywnioskować więc, że mowa tutaj o czymś więcej niż zwykłym trybie wieloosobowym.

Warto też mieć na uwadze niedawne słowa Andrew Wilsona, dyrektora generalnego EA. Mówił on, że firma myśli nad wprowadzeniem trybu rywalizacji do serii The Sims. Inspiracja pochodzić ma od The Sims Online, pierwszej gry wieloosobowej w uniwersum The Sims.

W celu zapoznania się z pełną treścią zgłoszenia, zapraszamy na stronę Maxis Careers.

Pamiętajmy, że nie jest to oficjalne potwierdzenie Electronic Arts w sprawie Trybu Rywalizacji w The Sims 5.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama