poniedziałek, 16 maja, 2022
The Sims 4DodatekThe Sims 4 Wiejska sielanka - zwiastun rozgrywki.

The Sims 4 Wiejska sielanka – zwiastun rozgrywki.

Reklama

W serwisie YouTube pojawiła się zaplanowana premiera kolejnego zwiastuna 11. dodatku do The Sims 4.

Premiera zwiastuna rozgrywki zaplanowana jest na 1 lipca na godzinę 17.00.

Pamiętajcie aby obserwować naszą stronę, ponieważ będziemy informować na bieżąco o wszystkich nowościach z The Sims 4 Wiejska sielanka!

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
DD89
DD89
2 lipca 2021 00:26

pewnie ja jeden mam takie skojarzenie – kojarzy mi się z tym dodatkiem serial “domek na prerii” czyli stare czasy gdy żyło się z tego co się wyhodowało i z prac sąsiedzkich. Smutne tylko te obory ta czarna dziura wejściowa – mogli to inaczej zorganizować z lamą i krową.

DD89
DD89
3 lipca 2021 13:20
Odpowiedz   Tobiasz

Hm siano i jakaś zagroda coś podobnego jak było w the sims 3 dla koni. Fakt że to nora ale jakoś razi mnie ta czarna dziura nawet szafa tak nie razi ta do ktòrej się wchodzi w the sims 4 bo ma drzwi. Jakieś tło siana mogli chociarz dać mniej by raziło. To wejście jest jak czarna dziura nieestetyczne. Wiem wiem to nora ale mogli dać jakieś tło wnetrza by było – tez nora a nie raziloby tak. A gdyby zrobili rewelacje jak w planet zoo to byłoby super ale to jòż nie możliwe….. czy naprawde tyle pracy by mieli by zrobić to podobnie jak w np planet zoo tam zwierzaki kładą się na sianie lub liściach posłaniu w schronieniu i śpią. Niewiem ta czarna dziura poprostu razi w oczy.

Reklama

Artykuły

Reklama