środa, 18 maja, 2022
The Sims 4DodatekJak będą działać wyzwania parceli w The Sims 4?

Jak będą działać wyzwania parceli w The Sims 4?

Reklama

O powrocie wyzwań parceli, które zobaczyć mogliśmy w The Sims 3, dowiedzieliśmy się zaraz po zwiastunie The Sims 4 Wiejska sielanka. W najnowszym zwiastunie rozgrywki mogliśmy przyjrzeć się tym wyzwaniom dokładniej.

Wyzwania parceli będą częścią darmowej aktualizacji poprzedzającej premierę 11. dodatku. Jednak w grze podstawowej będzie dostępne jedno wyzwanieBez przyłącza. Które wcześniej było jako cecha parceli. Gdy gracz będzie posiadał inne rozszerzenia, wyzwań tych będzie więcej. Na chwilę obecną nie wiemy jakie dodatki przyniosą nam jakie wyzwania.

The Sims 4 Wiejska sielanka przyniesie nam aż 2 nowe wyzwaniaProste życie i Dzikie lisy.

W oficjalnym wpisie na blogu możemy przeczytać nieco więcej o wyzwaniu Proste życie.

Wyzwanie parceli „Proste życie” zmniejsza koszty gotowania, ale przepisy są całkowicie zależne od tego, jakie składniki posiadasz w swoim wyposażeniu. Zbieraj grzyby i jagody w pobliskim lesie, pożyczaj mleko i jajka od zwierząt i dbaj o to, by w Twoim ogrodzie było pełno roślin. Czegoś Ci brakuje? Złóż zamówienie w miejscowym sklepie spożywczym, a wszystkie potrzebne składniki zostaną dowiezione prosto pod Twoje drzwi.

W zwiastunie rozgrywki pokazane zostało działanie wyzwania Dzikie lisy. Dzięki temu wyzwaniu w okolicach naszego domu wędrować będą lisy, ale ostrożnie! Mogą one dostać się do kurnika naszych simów.

Wyzwanie Bez przyłącza jest nam już dobrze znane, ponieważ będzie to czysty transfer z cechy do formy wyzwania.

SimGuruRomeo potwierdził, że możemy wybrać tyle wyzwań, ile chcemy. Wszystkie 3 wyzwania o których mowa w artykule mogą być włączone w tym samym czasie.

Możesz wybrać tyle wyzwań ile tylko zapragniesz. To co widać w zwiastunie to 2 wyzwania z The Sims 4 Wiejska sielanka i Bez przyłącza z gry podstawowej. Jeżeli posiadasz inne pakiety, tych wyzwań będzie więcej.

You can actually have as many Lot Challenges as you want. What you see in the video are the 2 Cottage Living Challenges and Off the Grid from Base Game. If you have more packs you will have more Lot Challenges.
Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
DD89
DD89
3 lipca 2021 13:12

Ciekawi mnie czy psy i koty będą mogły bronić tego kurnika przed lisami ?- czy dodadzą jakieś interakcje dla kotòw i psòw wobec zwierząt z wiejskiej sielanki?

Reklama

Artykuły

Reklama