Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Wszystkie nadchodzące nowości do The Sims 4!

Reklama

Wczorajsze Inside Maxis było co prawda w większości celebracją kończącego się już miesiąca dumy. Mimo tego, twórcy znaleźli sposób aby poinformować nas o nowościach które dojdą do gry podstawowej w przyszłej aktualizacji.

Nowa fryzura

Twórcy zapowiedzieli nową, nadchodzącą fryzurę do The Sims 4. Mimo podobieństwa do dużego afro, nie jest to ponowne poprawienie tej fryzury. Jest to zupełnie nowa, oddzielna fryzura.

Wspólne interakcje

Co prawda pisaliśmy już o wspólnym gotowaniu w przypadku listy informacji o The Sims 4 Wiejskie życie. Jak się okazało, będzie do część przyszłej aktualizacji.

Do wspólnego gotowania będzie specjalna interakcja po wybraniu której będziemy mogli wybrać simów z którymi chcemy wspólnie gotować.

Dzięki wspólnemu przyrządzaniu posiłków simowie będą mogli zdobywać ekskluzywne dla tych interakcji odczucia.

Dorośli simowie będą zdobywać umiejętności przystosowane do danej interakcji. W przypadku wspólnego gotowania będzie to umiejętność Gotowanie. Dzieci zaś zdobywać będą umiejętności Umysłowe.

Dzięki wspólnym interakcjom, dzieci będą mogły również pomagać dorosłym simom w ogrodzie. Dzieci będą mogły podlewać, odchwaszczać, sadzić oraz zbierać plony. Dla wszystkich dzieci dostępna będzie interakcja podlewania, reszta będzie do odblokowania dzięki umiejętności Umysłowej. Dzieci i małe dzieci będą mogły też rozmawiać z roślinami. Jedna z interakcji to “Zapytaj jak smakuje słońce?”.

Dzieci nie będą mogły jednak korzystać z wertykalnego ogrodu, który doszedł wraz z The Sims 4 Życie eko.

Obrazy z okazji miesiąca dumy

Gra wzbogaci się również o dwa, zupełnie nowe obrazy reprezentujące społeczność LGBTQ+.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl