poniedziałek, 16 maja, 2022
The Sims 4Wszystkie nadchodzące nowości do The Sims 4!

Wszystkie nadchodzące nowości do The Sims 4!

Reklama

Wczorajsze Inside Maxis było co prawda w większości celebracją kończącego się już miesiąca dumy. Mimo tego, twórcy znaleźli sposób aby poinformować nas o nowościach które dojdą do gry podstawowej w przyszłej aktualizacji.

Nowa fryzura

Twórcy zapowiedzieli nową, nadchodzącą fryzurę do The Sims 4. Mimo podobieństwa do dużego afro, nie jest to ponowne poprawienie tej fryzury. Jest to zupełnie nowa, oddzielna fryzura.

Wspólne interakcje

Co prawda pisaliśmy już o wspólnym gotowaniu w przypadku listy informacji o The Sims 4 Wiejskie życie. Jak się okazało, będzie do część przyszłej aktualizacji.

Do wspólnego gotowania będzie specjalna interakcja po wybraniu której będziemy mogli wybrać simów z którymi chcemy wspólnie gotować.

Dzięki wspólnemu przyrządzaniu posiłków simowie będą mogli zdobywać ekskluzywne dla tych interakcji odczucia.

Dorośli simowie będą zdobywać umiejętności przystosowane do danej interakcji. W przypadku wspólnego gotowania będzie to umiejętność Gotowanie. Dzieci zaś zdobywać będą umiejętności Umysłowe.

Dzięki wspólnym interakcjom, dzieci będą mogły również pomagać dorosłym simom w ogrodzie. Dzieci będą mogły podlewać, odchwaszczać, sadzić oraz zbierać plony. Dla wszystkich dzieci dostępna będzie interakcja podlewania, reszta będzie do odblokowania dzięki umiejętności Umysłowej. Dzieci i małe dzieci będą mogły też rozmawiać z roślinami. Jedna z interakcji to “Zapytaj jak smakuje słońce?”.

Dzieci nie będą mogły jednak korzystać z wertykalnego ogrodu, który doszedł wraz z The Sims 4 Życie eko.

Obrazy z okazji miesiąca dumy

Gra wzbogaci się również o dwa, zupełnie nowe obrazy reprezentujące społeczność LGBTQ+.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama