Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

The Sims 4 Śnieżna eskapada z darmowym okresem próbnym!

Electronic Arts uznało, że warto rozpocząć nowy rok razem z darmowym okresem próbnym kolejnego dodatku do gry. Dotychczas takiej promocji doczekały się dodatki Miejskie życie, Życie eko, Zostań Gwiazdą i Wyspiarskie życie. Teraz czas spędzić trochę czasu na stokach narciarskich, ponieważ darmowego okresu próbnego doczekał się dodatek Śnieżna eskapada!

W trakcie trwania okresu próbnego, każdy ma możliwość przetestowania dodatku zupełnie za darmo. Okres próbny trwa od 7 do 10 stycznia tego roku. Dla osób, które dalej wahają się nad zakupem tego dodatku – jest to idealny moment na przetestowanie go i podjęcie ostatecznej decyzji.

Warto dodać, że obecnie trwa promocja -50% na wszystkie dodatki do gry, w tym właśnie The Sims 4 Śnieżna eskapada!

Aby być z informacjami ze świata The Sims na bieżąco, polecamy zaobserwować nas na mediach społecznościowych – FacebookInstagram Twitter.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl