Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

PRZECIEK: The Sims 4 Karnawałowe stroje uliczne Kolekcja

Jak podaje serwis SimsCommunity, znany z przecieków odnośnie sklepu Microsoft użytkownik Twittera opublikował ciekawe informacje o nadchodzącej Kolekcji. ALumia_Italia opublikowali na swoim profilu zdjęcie z niewydanej jeszcze Kolekcji do gry.

Mowa tutaj o The Sims 4 Karnawałowe stroje uliczne (ang. Carnaval Streatwear Kit). Kolekcja ta ma mieć swoją premierę już 3 lutego 2022 roku.

Niestety nie udało nam się dojść do źródła przecieku, więc jedyną dostępną informacją jest zrzut ekranu. Po nim możemy wnioskować, że Kolekcja ta znów będzie skupiać się wyłącznie na Trybie Stwórz Sima. Możemy również rzucić okiem na nadchodzące w niej obiekty.

Identyczny przeciek miał miejsce w przypadku The Sims 4 Kwitnące wnętrza Kolekcja. Warto zaznaczyć, że jest to jedna z dwóch Kolekcji, które zostały zapowiedziane w urodzinowym harmonogramie.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl