Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

PRZECIEK: The Sims 4 Karnawałowe stroje uliczne Kolekcja

Reklama

Jak podaje serwis SimsCommunity, znany z przecieków odnośnie sklepu Microsoft użytkownik Twittera opublikował ciekawe informacje o nadchodzącej Kolekcji. ALumia_Italia opublikowali na swoim profilu zdjęcie z niewydanej jeszcze Kolekcji do gry.

Mowa tutaj o The Sims 4 Karnawałowe stroje uliczne (ang. Carnaval Streatwear Kit). Kolekcja ta ma mieć swoją premierę już 3 lutego 2022 roku.

Niestety nie udało nam się dojść do źródła przecieku, więc jedyną dostępną informacją jest zrzut ekranu. Po nim możemy wnioskować, że Kolekcja ta znów będzie skupiać się wyłącznie na Trybie Stwórz Sima. Możemy również rzucić okiem na nadchodzące w niej obiekty.

Identyczny przeciek miał miejsce w przypadku The Sims 4 Kwitnące wnętrza Kolekcja. Warto zaznaczyć, że jest to jedna z dwóch Kolekcji, które zostały zapowiedziane w urodzinowym harmonogramie.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl