The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Oficjalna ankieta odnośnie Scenariuszy w The Sims 4!

Reklama

Właśnie pojawiła się nowa, oficjalna ankieta odnośnie nowej funkcji w The Sims 4 – scenariuszy.

Scenariusze w grze miały swoją premierę już w listopadzie 2021 roku. Od tego czasu zdążyły pojawić się nowe oraz te, z limitem czasowym. Łącznie jest to 6 scenariuszy w przeciągu 2 miesięcy.

Ankieta ma na celu poznać opinię graczy odnośnie scenariuszy w grze. Dzięki temu twórcy będą mogli poprawić niektóre aspekty oraz dowiedzieć się, które wyszyły im dobrze.

Niektóre z pytań będą prowadziły do większej ilości pytań, inne zaś zakończą ankietę od razu po odpowiedzeniu na nie. Wszystko jest zależne od tego czy graliście w scenariusze, czy też nie.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl