wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4Oficjalna ankieta odnośnie Scenariuszy w The Sims 4!

Oficjalna ankieta odnośnie Scenariuszy w The Sims 4!

Reklama

Właśnie pojawiła się nowa, oficjalna ankieta odnośnie nowej funkcji w The Sims 4 – scenariuszy.

Scenariusze w grze miały swoją premierę już w listopadzie 2021 roku. Od tego czasu zdążyły pojawić się nowe oraz te, z limitem czasowym. Łącznie jest to 6 scenariuszy w przeciągu 2 miesięcy.

Ankieta ma na celu poznać opinię graczy odnośnie scenariuszy w grze. Dzięki temu twórcy będą mogli poprawić niektóre aspekty oraz dowiedzieć się, które wyszyły im dobrze.

Niektóre z pytań będą prowadziły do większej ilości pytań, inne zaś zakończą ankietę od razu po odpowiedzeniu na nie. Wszystko jest zależne od tego czy graliście w scenariusze, czy też nie.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Aleksandra
Aleksandra
8 stycznia 2022 10:31

Dlaczego, gdy klikam na weź udział w ankiecie, wyskakuje mi nowa karta z tekstem, że ankieta została już uzupełniona, skoro nie wypełniałam tej ankiety? Tak właśnie EA chce poznać opinie graczy?

Aleksandra
Aleksandra
8 stycznia 2022 13:08
Odpowiedz   Tobiasz

No to niestety chyba nie będzie mi dane wypełnienie tej ankiety, gdyż mam możliwość korzystania z Internetu tylko przez wifi 🙁

Reklama

Artykuły

Reklama