Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Oficjalna ankieta odnośnie Scenariuszy w The Sims 4!

Właśnie pojawiła się nowa, oficjalna ankieta odnośnie nowej funkcji w The Sims 4 – scenariuszy.

Scenariusze w grze miały swoją premierę już w listopadzie 2021 roku. Od tego czasu zdążyły pojawić się nowe oraz te, z limitem czasowym. Łącznie jest to 6 scenariuszy w przeciągu 2 miesięcy.

Ankieta ma na celu poznać opinię graczy odnośnie scenariuszy w grze. Dzięki temu twórcy będą mogli poprawić niektóre aspekty oraz dowiedzieć się, które wyszyły im dobrze.

Niektóre z pytań będą prowadziły do większej ilości pytań, inne zaś zakończą ankietę od razu po odpowiedzeniu na nie. Wszystko jest zależne od tego czy graliście w scenariusze, czy też nie.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Z największą ilością głosów
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Aleksandra
Aleksandra
8 stycznia 2022 10:31

Dlaczego, gdy klikam na weź udział w ankiecie, wyskakuje mi nowa karta z tekstem, że ankieta została już uzupełniona, skoro nie wypełniałam tej ankiety? Tak właśnie EA chce poznać opinie graczy?

Aleksandra
Aleksandra
8 stycznia 2022 13:08
Odpowiedz   Tobiasz

No to niestety chyba nie będzie mi dane wypełnienie tej ankiety, gdyż mam możliwość korzystania z Internetu tylko przez wifi 🙁

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl

%d bloggers like this: