8 nowych rzeczy w The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nowe zdjęcia z The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nadszedł czas na jesienne przeceny The Sims 4

Nowy dodatek jeszcze w tym roku

Wielki powrót pakietów akcesoriów

Wrześniowe Behind The Sims już niedługo

The Sims 4 Oaza na Patio Kolekcja – Przegląd

To już czwarta kolekcja do The Sims 4. Ta, zupełnie jak The Sims 4 Wiejska Kuchnia, skupia się na trybie Budowania i Kupowania. Idealna jest więc dla graczy, którzy wolą w grze budować.

Tryb Kupowania

Tryb Kupowania zawiera 12 obiektów w marokańskim stylu. W skład tych obiektów wchodzą dwie rośliny, dwa stoliki, trzyosobowa sofa, fotel, dwie lampy i dwie ozdoby.

Tryb Budowania

Tryb budowania oferuje nam zaś aż 17 obiektów, którymi wykończyć możemy marokański dom naszych simów. Dwa pokrycia ścian, jedno pokrycie podłogi, schody, balustrada oraz płot, kolumna, dwie szyny dachowe, pokrycie platformy, pięć par drzwi i dwa okna.

Oprócz tego twórcy dali nam możliwość postawienia gotowego, przygotowanego przez twórców, patio.

Grę dostarczył wydawca Electronic Arts za pomocą programu EA Game Changers.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl