wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4Transmisja Inside Maxis już dzisiaj - 18.05.2021!

Transmisja Inside Maxis już dzisiaj – 18.05.2021!

Reklama

Już dzisiaj odbędzie się kolejna transmisja Inside Maxis. Twórcy, jak zawsze, transmitować będą w serwisie Twitch od godziny 20.00 czasu polskiego.

Twórcy prawdopodobnie omówią dzisiejszą premierę kolekcji The Sims 4 Oaza na patio. Możliwe jest również, że twórcy przybliżą nam zawartość drugiej majowej aktualizacji.

Nasi SimGuru z pewnością są gwiazdami! Schłodź się z naszym zespołem już jutro, 18 maja, godz. 20 czasu polskiego w kolejnej transmisji inside maxis!

The Sim Gurus sure are *stars*. Cool off with our team tomorrow, May 18, at 11 AM PT in another Inside Maxis Livestream on

Dla tych którzy nie wiedzą czym są transmisje Inside Maxis. Są to comiesięczne transmisje na żywo prowadzone na twitchu. SimGuru prowadzą je w celu podzielenia się pewnymi aspektami gry z graczami, przedpremierowo. Od czasu do czasu SimGuru zdarzy się wyjawić nadchodzące rozszerzenia do gry.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama