Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Transmisja Inside Maxis już dzisiaj – 18.05.2021!

Reklama

Już dzisiaj odbędzie się kolejna transmisja Inside Maxis. Twórcy, jak zawsze, transmitować będą w serwisie Twitch od godziny 20.00 czasu polskiego.

Twórcy prawdopodobnie omówią dzisiejszą premierę kolekcji The Sims 4 Oaza na patio. Możliwe jest również, że twórcy przybliżą nam zawartość drugiej majowej aktualizacji.

Nasi SimGuru z pewnością są gwiazdami! Schłodź się z naszym zespołem już jutro, 18 maja, godz. 20 czasu polskiego w kolejnej transmisji inside maxis!

The Sim Gurus sure are *stars*. Cool off with our team tomorrow, May 18, at 11 AM PT in another Inside Maxis Livestream on

Dla tych którzy nie wiedzą czym są transmisje Inside Maxis. Są to comiesięczne transmisje na żywo prowadzone na twitchu. SimGuru prowadzą je w celu podzielenia się pewnymi aspektami gry z graczami, przedpremierowo. Od czasu do czasu SimGuru zdarzy się wyjawić nadchodzące rozszerzenia do gry.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl