Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Nowości nadchodzące do The Sims 4!

Na dzisiejszej transmisji Inside Maxis twórcy podzielili się zawartością, która pojawi się w The Sims 4 już za niedługo! Twórcy odpowiadali również na droczące graczy pytania.

Oto kilka odpowiedzi na pytania do twórców:

  • Twórcy pracują nad dodaniem preferowanych zaimków dla simów.
  • Twórcy mają w planach zająć się zachciankami simów.

Ujrzeć mogliśmy grafiki koncepcyjne, które przedstawiają typowy marokański strój. Nie wiemy jednak kiedy strój ten ukaże się w grze. Będzie to część przyszłej aktualizacji do gry podstawowej.

Twórcy zaprezentowali również zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Piętrowe łóżka mają teraz więcej konfiguracji. Już niedługo pod piętrowymi łózkami ustawiać będzie można sofy, komody, biurka, a nawet podwójne łóżka. Obiekty te będzie można stawiać dosłownie pod łóżkiem, albo pod kątem 90 stopni. Dotychczas pod piętrowym łóżkiem można było zająć jedynie jedną kratkę aby łóżko było w pełni funkcjonalne.

Twórcy zapowiedzieli również, że już 25 maja, na kolejnym Inside Maxis, dowiemy się czym jest tajemnicze miejsce na cechę. Miejsce na tą cechę pokazało się już na transmisji Inside Maxis gdy twórcy prezentowali piętrowe łóżka.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl