wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4Nowości nadchodzące do The Sims 4!

Nowości nadchodzące do The Sims 4!

Reklama

Na dzisiejszej transmisji Inside Maxis twórcy podzielili się zawartością, która pojawi się w The Sims 4 już za niedługo! Twórcy odpowiadali również na droczące graczy pytania.

Oto kilka odpowiedzi na pytania do twórców:

  • Twórcy pracują nad dodaniem preferowanych zaimków dla simów.
  • Twórcy mają w planach zająć się zachciankami simów.

Ujrzeć mogliśmy grafiki koncepcyjne, które przedstawiają typowy marokański strój. Nie wiemy jednak kiedy strój ten ukaże się w grze. Będzie to część przyszłej aktualizacji do gry podstawowej.

Twórcy zaprezentowali również zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Piętrowe łóżka mają teraz więcej konfiguracji. Już niedługo pod piętrowymi łózkami ustawiać będzie można sofy, komody, biurka, a nawet podwójne łóżka. Obiekty te będzie można stawiać dosłownie pod łóżkiem, albo pod kątem 90 stopni. Dotychczas pod piętrowym łóżkiem można było zająć jedynie jedną kratkę aby łóżko było w pełni funkcjonalne.

Twórcy zapowiedzieli również, że już 25 maja, na kolejnym Inside Maxis, dowiemy się czym jest tajemnicze miejsce na cechę. Miejsce na tą cechę pokazało się już na transmisji Inside Maxis gdy twórcy prezentowali piętrowe łóżka.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama