Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

The Sims 4 Kolekcje – przyjrzyjmy się im bliżej!

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Niedawny wyciek obudził w graczach dość mieszane uczucia. Jednym podoba się powrót do czegoś w stylu The Sims 3 Store, inni za to są przeciwni aż takiego rozdrabiania pakietów.

Ale czym tak właściwie będą Kolekcje do The Sims 4?

Kolekcje, to najmniejszy rodzaj rozszerzeń do gry. Będą to małe paczki skupiające się na jednej tematyce. Każdy znajdzie coś dla siebie. Gracze wolący rozgrywkę mogą wybrać Kolekcje które skupiają się jedynie na rozszerzaniu rozgrywki. Dla osób, które wolą spędzać czas w trybie Stwórz Sima idealne będą tematyczne kolekcje ubrań. A budowniczym na pewno spodoba się kolekcja mebli.

Czy kolekcje będą darmowe?

Na chwilę obecną nie jest to pewne. Raczej nie będą one darmowe. Przypuszczamy, że ceny będą oscylować od około 15 złotych do około 25 złotych.

Serwisowi SimsCommunity udało się dotrzeć do oficjalnych list zawartości z danych Kolekcji. Ekipa zagranicznej strony odkryła również, że filtr Kolekcji nie będzie taki jak innych rozszerzeń. Dostęp będziemy mieli jedynie do filtra “Kolekcje”, nie do poszczególnych pakietów, tak jak w przypadku dodatków czy pakietów rozgrywki.

W opcjach gry pojawić się ma możliwość wyłączenia systemu kurzu dla rodzin, którymi obecnie się gra.

Polskie tłumaczenia Kolekcji

Dotsim dokopało się do polskich, oficjalnych opisów każdego z rozszerzeń. Nam za to udało się znaleźć pełne polskie okładki nadchodzących Kolekcji.

The Sims™ 4 Wielkie porządki Kolekcja

Oto The Sims™ 4 Wielkie porządki Kolekcja – Sięgnij po odkurzacz i weź się za porządki!

Sprzątanie wciąga – Walcz z wdzierającym się do domu brudem za pomocą pełnowymiarowych lub przenośnych odkurzaczy, które znajdziesz w trybie budowania. Ułatw Simom wykonywanie prac domowych i wzbogać je o zabawę! Dzieci też mogą pomagać.

Czas na oczyszczenie – Poznaj dwie nowe aspiracje! Simowie żyjący w idealnej czystości usuną nawet najmniejsze drobiny kurzu, a zjawiskowe brudasy uwielbiają, gdy brud rośnie w siłę.

Nie pozwól kurzowi się zbierać – Niepozorna warstewka kurzu może niepostrzeżenie stać się stertą, a nawet zacząć żyć własnym życiem! Gdy Simowie nie sprzątają, domy z czystych stają się zakurzone, a nawet odrażająco brudne.

Nowe interakcje:

  • Wypoleruj do perfekcji
  • Wyczyść porządnie, delikatnie lub ze wszystkich sił

The Sims™ 4 Wiejska kuchnia Kolekcja

Oto The Sims™ 4 Wiejska kuchnia Kolekcja – Zmień kuchnię swoich Simów w najbardziej urocze miejsce domu!

Gotuj wygodnie – Zbuduj swoim Simom kuchnię marzeń, korzystając z nowego zestawu blatów, wysp kuchennych, szafek oraz dopasowując do siebie różne elementy. Niewielkie szczegóły wraz z wieloma paletami kolorów pomogą dodać przedmiotom uroku.

Domowe ciepło – Kuchnię nie bez powodu nazywa się sercem domu! Meble z epoki, wystrój, materiały – to wszystko składa się na ciepłą, domową atmosferę.

The Sims™ 4 To były czasy Kolekcja

Przed Wami The Sims™ 4 To były czasy Kolekcja – Ubierz Simów w inspirowane stylistyką retro sportowe stroje!

Styl z górnej półki – Dzieciaki mogą nie pamiętać tych czasów – teraz mają okazję odkryć neonową magię przeszłości. Nadaj im szałowy wygląd! Czapki rybackie dla wszystkich!

Trenuj ze stylem – Wbijaj na siłownię albo wyluzuj się w domowych pieleszach, przywdziewając stylizacje nawiązujące do energii i prostoty lat 90. Wyrażaj siebie dzięki przykuwającym wzrok jasnym kolorom, modułowym kształtom i zaskakującym detalom.

Reszta ikon powiązanych z Kolekcjami

Oprócz znalezienia okładek, udało nam się odszukać również wszystkie ikony powiązane z trzema kolekcjami. W tym ikony rozszerzenia i te, z ekranu powitalnego.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl