Reklama

Piętrowe łóżka, to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez graczy zawartość. Simomaniacy doszukiwali się jej już od lat. Podpowiedzi szukali dosłownie wszędzie, gdzie się da. Nie spodziewali się jej jednak w jednym miejscu.

Na samym końcu dzisiejszej transmisji na żywo, w której twórcy razem ze społecznością celebrowali urodziny The Sims, pojawiła się informacja która zaciekawiła każdego gracza The Sims 4. Mowa tutaj o piętrowych łóżkach!

Dokładniej o grafice, która przedstawia zarys piętrowego łóżka. Wygląd nie jest nam znany. Za to wiemy kiedy nasi simowie będą mogli spać na wysokościach. Piętrowe łóżka zawitają do gry już w marcu. Zupełnie za darmo!

Reklama
Poprzedni artykułNowy rodzaj pakietów i masowy przeciek!
Następny artykułThe Sims 4 Kolekcje – przyjrzyjmy się im bliżej!
Tobiasz jest ojcem założycielem SimsWeek. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści. W chwili obecnej to jedyna osoba w redakcji.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Z największą ilością głosów
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
trackback

[…] O tym, że do gry dojdą piętrowe łóżka, dowiedzieliśmy się już w poprzednim miesiącu. Wtedy twórcy poinformowali tylko o tym, że wyczekiwany obiekt pojawi się w grze pod koniec marca. […]