poniedziałek, 16 maja, 2022
The Sims 4Piętrowe łóżka nadchodzą do The Sims 4!

Piętrowe łóżka nadchodzą do The Sims 4!

Reklama

Piętrowe łóżka, to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez graczy zawartość. Simomaniacy doszukiwali się jej już od lat. Podpowiedzi szukali dosłownie wszędzie, gdzie się da. Nie spodziewali się jej jednak w jednym miejscu.

Na samym końcu dzisiejszej transmisji na żywo, w której twórcy razem ze społecznością celebrowali urodziny The Sims, pojawiła się informacja która zaciekawiła każdego gracza The Sims 4. Mowa tutaj o piętrowych łóżkach!

Dokładniej o grafice, która przedstawia zarys piętrowego łóżka. Wygląd nie jest nam znany. Za to wiemy kiedy nasi simowie będą mogli spać na wysokościach. Piętrowe łóżka zawitają do gry już w marcu. Zupełnie za darmo!

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
trackback

[…] O tym, że do gry dojdą piętrowe łóżka, dowiedzieliśmy się już w poprzednim miesiącu. Wtedy twórcy poinformowali tylko o tym, że wyczekiwany obiekt pojawi się w grze pod koniec marca. […]

Reklama

Artykuły

Reklama