The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Nowy rodzaj pakietów i masowy przeciek!

Reklama

Użytkownik Twittera, lowpolypancake, opublikował mnóstwo nowych informacji o nowych pakietach do The Sims 4! Nie tylko nowych pakietach, ale nowym rodzaju rozszerzeń – Kolekcjach (ang. Kit).

„Kolekcje” o których mowa nie są jeszcze nikomu znane. Na razie znane są nam tylko 3 kolekcje:

 • The Sims 4 To były czasy Kolekcja
  • Trenuj ze stylem
   Wbijaj na siłownię albo wyluzuj się w domowych pieleszach, przywdziewając stylizacje nawiązujące do energii i prostoty lat 90. Wyrażaj siebie dzięki przykuwającym wzrok jasnym kolorom, modułowym kształtom i zaskakującym detalom.
  • Styl z górnej półki
   Dzieciaki mogą nie pamiętać tych czasów – teraz mają okazję odkryć neonową magię przeszłości. Nadaj im szałowy wygląd! Czapki rybackie dla wszystkich!
 • The Sims 4 Wiejska Kuchnia Kolekcja
  • Domowe ciepło
   Kuchnię nie bez powodu nazywa się sercem domu! Meble z epoki, wystrój, materiały – to wszystko składa się na ciepłą, domową atmosferę.
  • Gotuj wygodnie
   Zbuduj swoim Simom kuchnię marzeń, korzystając z nowego zestawu blatów, wysp kuchennych, szafek oraz dopasowując do siebie różne elementy. Niewielkie szczegóły wraz z wieloma paletami kolorów pomogą dodać przedmiotom uroku.
 • The Sims 4 Wielkie porządki Kolekcja
  • Sprzątanie wciąga
   Walcz z wdzierającym się do domu brudem za pomocą pełnowymiarowych lub przenośnych odkurzaczy, które znajdziesz w trybie budowania. Ułatw Simom wykonywanie prac domowych i wzbogać je o zabawę! Dzieci też mogą pomagać.
  • Czas na oczyszczenie
   Poznaj dwie nowe aspiracje! Simowie żyjący w idealnej czystości usuną nawet najmniejsze drobiny kurzu, a zjawiskowe brudasy uwielbiają, gdy brud rośnie w siłę.
  • Nie pozwól kurzowi się zbierać
   Niepozorna warstewka kurzu może niepostrzeżenie stać się stertą, a nawet zacząć żyć własnym życiem! Gdy Simowie nie sprzątają, domy z czystych stają się zakurzone, a nawet odrażająco brudne.

Lowpolypancake odkrył również zdjęcia, które pochodzą właśnie z tych pakietów. Oprócz tego, ekipa SimsVIP odkryła okładki do właśnie tych kolekcji. Wszystko posegregowaliśmy dla waszej wygody.

Gdy tylko zdjęcia pojawią się w lepszej rozdzielczości – zaktualizujemy post.

The Sims 4 To były czasy Kolekcja

The Sims 4 Wiejska Kuchnia Kolekcja

The Sims 4 Wielkie porządki Kolekcja

Warto pamiętać, żeby traktować tę informację z przymrużeniem oka.

Aktualizacja:

 • Zaktualizowaliśmy wpis o zupełnie nowe zdjęcie z The Sims 4 Wielkie porządki Kolekcja. (26.02.2021)
 • Zaktualizowaliśmy tłumaczenia na oficjalne ( 01.03.2021)

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]