The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Reklama

Wyciek niezapowiedzianych jeszcze kolekcji był pierwszym takim wyciekiem w historii The Sims 4. Nadszedł na koniec niewiedzy. Użytkownik @anadius podzielił się w serwisie X zdjęciami z nadchodzących kolekcji. To również on był odpowiedzialny za poprzedni przeciek wszystkich obiektów.

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze

Oprócz samych zdjęć nadchodzących rozszerzeń, poznaliśmy również ich oficjalne opisy.

Ciesz oczy widokiem rustykalnego otoczenia własnego basenu w The Sims 4 Relaks na riwierze Kolekcja*. Odpręż się w wiklinowym fotelu, patrząc na promienie słońca przeświecające przez porośniętą winoroślą pergolę i wodę migoczącą w Twoim prywatnym wodospadzie. Stwórz idealną kryjówkę, w której Twoi Simowie będą mogli spędzać czas w samotności albo z kimś bliskim. Ustaw obite lnem meble wśród rustykalnych ozdób i materiałów, takich jak kamienny bruk. Ten ponadczasowy styl łączy w sobie świeżość, czystość i naturalność, czego owocem jest przestrzeń, w której wszystkie troski odchodzą w niepamięć.

Czas na The Sims 4 Przytulne bistro

Dzięki użytkownikowi @anadius poznaliśmy również oficjalny opis drugiej kolekcji.

Wpadnij do swojego ulubionego, małego bistro i zachwyć się nostalgiczną atmosferą The Sims 4 Przytulne bistro Kolekcja*. Stwórz miejsce, w którym liczą się dobry nektar i świetne towarzystwo. Ozdób je charakterystycznymi elementami rodem z popularnego miejscowego bistro, takimi jak drewniane panele na ścianę, wypolerowane na wysoki połysk metalowe detale czy zadbane meble z odzysku. Podawaj pyszny nektar wieczorem i smakowitą kawę za dnia. Wypełnij swoje bistro blaskiem świec i klasycznymi elementami wystroju, by stworzyć idealne miejsce na randki i spotkania z przyjaciółmi Simów.

Jak możemy zauważyć, zarówno The Sims 4 Relaks na riwierze jak i Przytulne bistro będą kolekcjami skupiającymi się na Trybie Budowania i Kupowania. Oznacza to więc, że nie zobaczymy w nich żadnych nowości do Stwórz Sima.
Obydwie kolekcje mają mieć swoją premierę już 30 maja. Ich cena, jak zawsze, wynosić będzie 24,90 zł.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl