Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Reklama

Na oficjalnym profilu @thesims pojawiła się kolejna zapowiedź nadchodzących rozszerzeń do The Sims 4. Mowa oczywiście o harmonogramie na kolejne 3. do 4. miesięcy. Tym razem nadszedł czas na miłosne rozszerzenia.

Jak możemy zobaczyć na filmie, do gry nadchodzą w sumie 3 nowe rozszerzenia. Mowa tutaj o dwóch kolekcjach. Z animacji wywnioskować możemy, że są to te kolekcje, których przecieku doświadczyliśmy niedawno. Kolejnym rozszerzeniem ma być nowy dodatek do gry. Flirciarski dodatek w zapowiedzi nawiązuje do bara-bara. Na chwilę obecną nie wiemy o nim nic więcej.

Oprócz płatnych rozszerzeń, do gry zawitają również 2 darmowe aktualizacje. Prawdopodobnie będą one udostępnione w formie Ekspresowej Dostawy The Sims. Głównie ze względu, iż mają być to stylowe aktualizacje. Skupiać się będą one na Trybie Stwórz Sima.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl