The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Ten obraz przedstawia podzielony ekran. Po lewej stronie postać kobieca odpoczywa przy kolorowym, skąpanym w słońcu basenie, nalewając sobie drinka – idylliczna scena Relaks na riwierze. Po prawej stronie mężczyzna pije wino w przytulnym, eleganckim bistro. Obie sceny pochodzą z „The Sims 4” i przedstawiają zestawy Relaks na riwierze i Przytulne Bistro.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Reklama

Mimo, że o dwóch kolekcjach wiemy już od pewnego czasu, zespół The Sims właśnie oficjalnie zaprezentował dwa nadchodzące rozszerzenia. The Sims 4 Relaks na Riwierze i Przytulne bistro nadchodzą już 30 maja.

jak w przypadku zapowiedzi każdej z Kolekcji, na oficjalnym profilu @thesims w serwisie X pojawił się krótki filmik. Ten prezentuje w rysunkowy sposób nadchodzącą do gry zawartość.

Wygrzewaj się na słońcu ze swoją nową sympatią w otoczeniu nastrojowego krajobrazu ⛱️ lub zabierz swoją randkę do ulubionego bistro, aby spędzić czas z przyjaciółmi 🍷 dzięki nowym kolekcjom The Sims 4 #RelaksNaRiwierze i The Sims 4 #PrzytulneBistro
Dostępne od 30 maja✨

Oprócz tego, twórcy opublikowali również wpis na oficjalnym blogu. Ten przybliża nam znacznie bardziej nadchodzące kolekcje. Więcej możecie przeczytać na stronie thesims.com. W tym wpisie dostaliśmy również dwa nowe zdjęcia, które prezentują w jaki sposób możemy użyć dwóch nowych kolekcji.

Cena tych kolekcji, tak jak w przypadku każdej innej, będzie wynosić 24,90 zł.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl