Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Pastelowa kolekcja i Codzienne szpargały, dwie nowe kolekcje.

@Turbodriver opublikował na swoim Twitterze nowe zdjęcia z nadchodzących kolekcji. Idealnie zgrywa się to właśnie z poprzednim przeciekiem ikon prosto z plików gry.

aktualizacja:

@SimMattically opublikował na swoim twitterze kolejne informacje dotyczące nadchodzących kolekcji. Tym razem jest to katalog obiektów, wraz z oficjalną okładką.

Pastelowa kolekcja

Pastelowa kolekcja, jak możemy zauważyć, skupiać się będzie na Trybie Kupowania. A ten, ma być wypełniony po brzegi nowymi pastelowymi obiektami.

Codzienne szpargały

Druga z kolekcji za to, skupia się na szpargałach, które znacznie urealnią domostwo naszych simów. Jest to pierwsza Kolekcja, która skupia się w stu procentach na dekoracjach, niżeli na meblach.

Z racji iż nie jest to oficjalna informacja, nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery.

Zachęcamy was do obserwowania naszej strony, aby być na bieżąco z informacjami na temat The Sims 4!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl