Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Nadchodzące nowości w Ekspresowej dostawie!

Reklama

Ekspresowa dostawa, to coś co sprawa uśmiech na twarzy każdego gracza The Sims 4. Ponieważ każdy lubi nowości w grze, prawda? Szczególnie, jeżeli są one darmowe. A właśnie taka jest Ekspresowa Dostawa The Sims – darmowa!

Na nadchodzący miesiąc, twórcy przygotowali dla nas kilka nowości. Te oczywiście zawitają do gry, w pełni za darmo, bo za pomocą E.D.T.S.

Na swoim Twitterze, twórcy zapowiedzieli, że do gry nadchodzą dwie nowe fryzury. Te, powstały we współpracy z YouTuberką @DeeSimsYT!

Simomaniaczka, YouTuberka i twórczyni DeeSims nie zna granic, jeżeli chodzi o opowiadanie historii! We współpracy z The Sims, stworzyła ona dwie zupełnie nowe fryzury, które idealnie nadają się na każdą okazję. Węzły bantu oraz Dwa skręcone pasma.

Kolejną nadchodzącą nowością jest zestaw, powstały przy współpracy z grą Mass Effect. Ten, ma wprowadzić do gry dwie nowe koszulki, dwie nowe czapki oraz zupełnie nowy tatuaż. A wszystko to, będzie inspirowane inną produkcją Electronic Arts.

Sul Sul załogo Normandii! Już 17 listopada, będziecie mogli odebrać obiekty inspirowane Mass Effect do The Sims 4 zupełnie za darmo! #DzienN7

Wszystkie powyższe nowości będą dostępne w Ekspresowej Dostawie The Sims już 17 listopada!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl