Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Dwie nowe Kolekcje już za rogiem!

Na oficjalnym forum The Sims, pojawił się ciekawy wątek ze spekulacjami po najnowszej aktualizacji do The Sims 4. W wątku tym możemy zobaczyć wpisy innych graczy i to, co chcą zobaczyć w przyszłości w grze. Nie obeszło się też bez spekulacji na temat nadchodzącego wydarzenia.

Wśród wszystkich tych komentarzy, najciekawszym okazało się odkrycie jednego użytkownika – LeGardePourpre. Znalazł on w plikach gry ikony dwóch nadchodzących do The Sims 4 kolekcji.

Na chwilę obecną nie znamy nic więcej oprócz ikony. Co do tytułów oraz tematów danych kolekcji – pozostały nam jedynie domysły i spekulacje.


Pragniemy przypomnieć, że warto czytać ten wpis z przymrużonym okiem, gdyż informacja ta nie jest potwierdzona przez twórców.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl