Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Oglądaj wydarzenie “The Sims Summit” razem z nami! Lista informacji.

Wydarzenie The Sims Summit, to transmisja na żywo, prowadzona przez samych twórców gry. Według wcześniejszej zapowiedzi, na wydarzenie ma zaprezentować nadchodzącą przyszłość The Sims. A co za tym idzie, nowości nie tylko do gry na PC, MAC i Konsole. Znalazło się również miejsce dla wersji mobilnych – The Sims Mobile oraz The Sims Free Play.

Wydarzenie możesz oglądać razem z nami na tzw. “watch party”, które znaleźć możecie poniżej. Dla oglądających mamy małe niespodzianki dzięki EA Creator network! Oprócz tego. Będziemy prowadzili Live Blog, gdzie będziemy od razu was informować o nadchodzących nowościach do gry!

Oglądaj razem z nami

Live Blog

Czyli wszystkie nowości w czasie rzeczywistym!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl