Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Oglądaj wydarzenie “The Sims Summit” razem z nami! Lista informacji.

Reklama

Wydarzenie The Sims Summit, to transmisja na żywo, prowadzona przez samych twórców gry. Według wcześniejszej zapowiedzi, na wydarzenie ma zaprezentować nadchodzącą przyszłość The Sims. A co za tym idzie, nowości nie tylko do gry na PC, MAC i Konsole. Znalazło się również miejsce dla wersji mobilnych – The Sims Mobile oraz The Sims Free Play.

Wydarzenie możesz oglądać razem z nami na tzw. “watch party”, które znaleźć możecie poniżej. Dla oglądających mamy małe niespodzianki dzięki EA Creator network! Oprócz tego. Będziemy prowadzili Live Blog, gdzie będziemy od razu was informować o nadchodzących nowościach do gry!

Oglądaj razem z nami

Live Blog

Czyli wszystkie nowości w czasie rzeczywistym!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl