Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Oglądaj wydarzenie “The Sims Summit” razem z nami! Lista informacji.

Reklama

Wydarzenie The Sims Summit, to transmisja na żywo, prowadzona przez samych twórców gry. Według wcześniejszej zapowiedzi, na wydarzenie ma zaprezentować nadchodzącą przyszłość The Sims. A co za tym idzie, nowości nie tylko do gry na PC, MAC i Konsole. Znalazło się również miejsce dla wersji mobilnych – The Sims Mobile oraz The Sims Free Play.

Wydarzenie możesz oglądać razem z nami na tzw. “watch party”, które znaleźć możecie poniżej. Dla oglądających mamy małe niespodzianki dzięki EA Creator network! Oprócz tego. Będziemy prowadzili Live Blog, gdzie będziemy od razu was informować o nadchodzących nowościach do gry!

Oglądaj razem z nami

Live Blog

Czyli wszystkie nowości w czasie rzeczywistym!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl