Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Mieszkania w podstawie The Sims 5!

Reklama

Twórcy zapowiedzieli The Sims 5 jakiś czas temu, a emocje dalej nie opadły. Wśród społeczności graczy The Sims pojawia się mnóstwo spekulacji, czy listy życzeń. Gracze oczywiście dzielą się swoją wymarzoną wersją gry w serwisach społecznościowych takich jak Twitter czy Reddit. Oprócz tego, wielu z nich próbuje doszukać się ciekawych informacji na obecnych już zrzutach ekranu. Te, jak zapewne wiecie, dostaliśmy wraz z zapowiedzią.

Czy mieszkania pojawią się w nadchodzącej generacji The Sims?

Nie inaczej jest z mieszkaniami. Dokładniej, tymi w grze podstawowej. Mieszkania są już z nami od The Sims 2. Wyjątkiem jest jednak to, że zawsze były one częścią płatnego dodatku. W przypadku The Sims 4, mieszkania pojawiły się nawet dwukrotnie, bo w The Sims 4 Miejskie życie, ale również i w The Sims 4 Życie eko.

Gracze, przeglądając wszystkie zrzuty ekranu i udostępnione już materiały, doszukali się obecności mieszkań w grze podstawowej.

Na powyższych zrzutach ekranu, gracze doszukali się bezpośrednich odniesień do mieszkań już w grze podstawowej. Na lewym zdjęciu, zobaczyć możemy kawałek korytarza, a oprócz tego, inne mieszkanie, które jest w pełni umeblowane! Czy może to oznaczać, że mieszkania w The Sims 5, będą działały jak te w uwielbianej przez wszystkich “dwójce“? Na prawym zdjęciu zaś, możemy zobaczyć fasadę budynku, a na urządzeniu mobilnym, również drugie mieszkanie w tym samym bloku. Jakby tego było mało! Na drugim zdjęciu, w lewym dolnym rogu każdego ekranu zauważyć możemy przycisk “Wybór mieszkań”. Ten, zapewne będzie przenosił nas do ekranu wyboru mieszkania w danym bloku, w którym będziemy chcieli grać.

Kolejnym potwierdzeniem nadchodzących mieszkań, jest szukanie betatesterów do właśnie The Sims 5. Jak podaje serwis Insider Gaming, Beta Testy gry zacząć miały się już 25 października. Oprócz tego, opublikowali oni oficjalnego maila, którego mieli dostać zaproszeni beta testerzy. W mailu tym, również możemy zauważyć informację o mieszkaniach w grze.

Ten test rozgrywki głównie skupi się na nowym narzędziu do dostosowywania obiektów, obecnie nazywanego “Warsztatem”. To narzędzie ma pomóc w dostosowywaniu obiektów do dekoracji mieszkania. Zachęcamy Cię do dzielenia się swoimi kreacjami, jak i pobierania tych, które stworzyli inni gracze. Aby doświadczyć pełni z rozgrywki, pamiętaj, że możesz grać również ze znajomymi!

This playtest will focus primarily on our new object customization tool currently called “Workshop.” This tool is meant to help you customize objects to decorate an apartment. We encourage you to share your creations as well as download what other players have made. And to experience everything this playtest has to offer, remember that you can play with your friends!

Pamiętajcie, że wszystkie informacje w powyższym poście, nie są informacjami potwierdzonymi przez samych twórców. Warto więc traktować powyższy post z przymrużeniem oka.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl