Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

The Sims 5 nadciąga! Oficjalnie!

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

The Sims 5 to jedna z bardziej wyczekiwanych przez graczy odsłona serii The Sims. Przez ostatnie lata mogliśmy napotkać wiele rzekomych przecieków czy spekulacji na temat piątej części. Jedni byli podekscytowani niektórymi informacjami, inni wręcz przeciwnie. Jedno było pewne, a raczej właśnie nie, ponieważ twórcy nie potwierdzili, ani nie zaprzeczyli plotkom.

Teraz już oficjalnie…

Na transmisji Behind The Sims Summit twórcy zapowiedzieli nadchodzącą nową generację The Sims. A oprócz samej zapowiedzi, zaprezentowali nam bardzo wczesny wgląd w tryb budowania oraz możliwość grania między platformami.

Na chwilę obecną, twórcy nie nazywają tego The Sims 5. Obecnie jest to “Projekt Rene”. A dlaczego, pewnie zapytacie. Wiele wielkich produkcji we wczesnych etapach nie miało swojej ostatecznej nazwy. Najbliższym przykładem jest The Sims 4, które we wczesnych etapach nazywało się “Projekt Olympus”. Projekt ten później przerodził się w czwartą odsłonę serii The Sims.

Na chwilę obecną nie jest znane nam nic więcej niż to, co wymieniliśmy powyżej. Aby być na bieżąco z “Projektem Rene”, zapraszamy was do śledzenia naszej strony!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl