Search
Search
Search
Close this search box.

ArethaBee tworzy biżuterię do The Sims 4 Kryształowe cudeńka

Wiemy jak kryształy będą wpływać na simów

Poznajcie The Sims 4 Kryształowe cudeńka

Olśniewający zwiastun już jutro

“Bardzo” specjalna Ekspresowa Dostawa The Sims już jutro

The Sims 4 nie pojawi się na Nintendo Switch

Oficjalny opis pakietu rozgrywki The Sims 4 Moje ślubne historie!

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Użytkownik @lunar_britney nie próżnuje i wyszukuje więcej informacji o pakiecie rozgrywki The Sims 4 Moje ślubne historie. Tym razem przyszedł czas na oficjalny opis, który udało mu się znaleźć. Gdzie? Tego nam nie zdradził, za to możemy rzucić okiem na nadchodzące nowości!

Czas wyruszyć do ołtarza z The Sims 4 Moje ślubne historie! Rozpocznij ten wyjątkowy dzień i zaplanuj perfekcyjną ceremonię. Od prośby o ślub po samo przyjęcie, zaplanuj każdy szczegół aby uczcić tą miłosną historię dwójki simów w wyjątkowy sposób. W Tartosa wszystko staje się romantyczne.

Główne cechy

Przygotuj się na imprezę

Pytanie to tylko początek ślubnej przygody. Po powiedzeniu “tak” podekscytowanie i niepokój przejmują kontrolę. Wybierz Sima honoru, aby sprawić że wesele będzie jeszcze lepsze! Zorganizuj zaręczynową kolację, próbę i wykorzystaj ostatnio noc bez małżonka.

Ożyw swoje plany

Skup się na szczegółach swojego ślubu, Wybierz odpowiedny ubiór sima i wszystko co potrzebne do wielkiego dnia: menu, dekoracje, program, dosłownie wszystko! Odwiedzaj lokalizacje stworzone przez członków społeczności, aby twoi simowie mogli wybrać najlepszy smak tortu. Wybierz kwiaty i dostosuj weselne tradycje tak, aby wycisnąć z tego dnia jak najwięcej.

Potwierdź swoje zaangażowanie

Przed wielkim wydarzeniem świętuj ze swoją rodziną na próbnej kolacji. Kiedy nadejdzie ten czas, pozwól miłości popłynąć i zrealizuj wszystkie swoje potrzeby. Wymień się przysięgami, sojuszami i pocałunkami prze ołtarzem, jeszcze przed ceremonią. Rozpocznij ślub rozdając herbatę rodzinie albo idź od razu na całość z imprezą. Ludzie na weselu i Ci zaproszenia mogą tańczyć, podczas gdy małżonkowie kroją ciasto, wygłaszaj przemowy i otrzymuj gratulacje.

Oprócz pełnego opisu, gracze dotarli do kolejnego zdjęcia z The Sims 4 Moje ślubne historie. A na nim zobaczyć możemy opisane powyżej przygotowania do wielkiego dnia.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl