środa, 18 maja, 2022
The Sims 4Pakiet RozgrywkiOficjalny opis pakietu rozgrywki The Sims 4 Moje ślubne historie!

Oficjalny opis pakietu rozgrywki The Sims 4 Moje ślubne historie!

Reklama

Użytkownik @lunar_britney nie próżnuje i wyszukuje więcej informacji o pakiecie rozgrywki The Sims 4 Moje ślubne historie. Tym razem przyszedł czas na oficjalny opis, który udało mu się znaleźć. Gdzie? Tego nam nie zdradził, za to możemy rzucić okiem na nadchodzące nowości!

Czas wyruszyć do ołtarza z The Sims 4 Moje ślubne historie! Rozpocznij ten wyjątkowy dzień i zaplanuj perfekcyjną ceremonię. Od prośby o ślub po samo przyjęcie, zaplanuj każdy szczegół aby uczcić tą miłosną historię dwójki simów w wyjątkowy sposób. W Tartosa wszystko staje się romantyczne.

Główne cechy

Przygotuj się na imprezę

Pytanie to tylko początek ślubnej przygody. Po powiedzeniu “tak” podekscytowanie i niepokój przejmują kontrolę. Wybierz Sima honoru, aby sprawić że wesele będzie jeszcze lepsze! Zorganizuj zaręczynową kolację, próbę i wykorzystaj ostatnio noc bez małżonka.

Ożyw swoje plany

Skup się na szczegółach swojego ślubu, Wybierz odpowiedny ubiór sima i wszystko co potrzebne do wielkiego dnia: menu, dekoracje, program, dosłownie wszystko! Odwiedzaj lokalizacje stworzone przez członków społeczności, aby twoi simowie mogli wybrać najlepszy smak tortu. Wybierz kwiaty i dostosuj weselne tradycje tak, aby wycisnąć z tego dnia jak najwięcej.

Potwierdź swoje zaangażowanie

Przed wielkim wydarzeniem świętuj ze swoją rodziną na próbnej kolacji. Kiedy nadejdzie ten czas, pozwól miłości popłynąć i zrealizuj wszystkie swoje potrzeby. Wymień się przysięgami, sojuszami i pocałunkami prze ołtarzem, jeszcze przed ceremonią. Rozpocznij ślub rozdając herbatę rodzinie albo idź od razu na całość z imprezą. Ludzie na weselu i Ci zaproszenia mogą tańczyć, podczas gdy małżonkowie kroją ciasto, wygłaszaj przemowy i otrzymuj gratulacje.

Oprócz pełnego opisu, gracze dotarli do kolejnego zdjęcia z The Sims 4 Moje ślubne historie. A na nim zobaczyć możemy opisane powyżej przygotowania do wielkiego dnia.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama