środa, 18 maja, 2022
The Sims 4Pakiet RozgrywkiPierwsze zdjęcia z pakietu rozgrywki The Sims 4 Moje ślubne historie!

Pierwsze zdjęcia z pakietu rozgrywki The Sims 4 Moje ślubne historie!

Reklama

Pewnemu użytkownikowi Twittera, dokładniej mówiąc @lunar_britney, udało się odnaleźć zrzuty ekranu prosto z nadchodzącego pakietu rozgrywki – The Sims 4 Moje ślubne historie. Dla przypomnienia, pakiet ten ma odbyć swoją premierę już 17 lutego 2022 roku!

Jak sam wspomina, zdjęcie te znalazł w ciemnym zakątku internetu.

Przyglądając się zdjęciom możemy zauważyć mnóstwo nowych obiektów i ubrań, które urozmaicą ten wyjątkowy dla dwójki simów dzień. Oprócz tradycyjnego ślubu z białą suknią i czarnym smokingiem, możemy zobaczyć również ślub w typowych indyjskich szatach. Jak dobrze wiemy, twórcy chcą aby każdy gracz mógł reprezentować siebie i swoją kulturę również w The Sims.

Użytkownikowi @lunar_britney udało się również znaleźć okładkę The Sims 4 Moje ślubne historie. Okładka ta oczywiście jest w języku angielskim, za to możemy przyjrzeć się renderowi który się na niej znajduje.

Zdjęcia te nie są w najlepszej jakości, ale wyraźnie widać wszystkie nadchodzące nowości. Oprócz nowych obiektów i strojów, zobaczyć możemy też nowe interakcje. Obrzucanie młodej pary ryżem czy simów idących do ołtarza.

Po więcej informacji o nadchodzącym pakiecie, zapraszamy do obserwowania naszej strony na Facebooku, Twitterze i Instagramie!

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama