Lista obiektów z dwóch nadchodzących kolekcji

Grungeowa kolekcja i kącik czytelniczy w The Sims 4!

Lista problemów – 25 maj 2023 r.

Nowe logo The Sims!

Aż do -50% na wszystkie rozszerzenia The Sims 4!

Wybierz następną kolekcję do The Sims 4!

Pierwsze zdjęcia z pakietu rozgrywki The Sims 4 Moje ślubne historie!

Pewnemu użytkownikowi Twittera, dokładniej mówiąc @lunar_britney, udało się odnaleźć zrzuty ekranu prosto z nadchodzącego pakietu rozgrywki – The Sims 4 Moje ślubne historie. Dla przypomnienia, pakiet ten ma odbyć swoją premierę już 17 lutego 2022 roku!

Jak sam wspomina, zdjęcie te znalazł w ciemnym zakątku internetu.

Przyglądając się zdjęciom możemy zauważyć mnóstwo nowych obiektów i ubrań, które urozmaicą ten wyjątkowy dla dwójki simów dzień. Oprócz tradycyjnego ślubu z białą suknią i czarnym smokingiem, możemy zobaczyć również ślub w typowych indyjskich szatach. Jak dobrze wiemy, twórcy chcą aby każdy gracz mógł reprezentować siebie i swoją kulturę również w The Sims.

Użytkownikowi @lunar_britney udało się również znaleźć okładkę The Sims 4 Moje ślubne historie. Okładka ta oczywiście jest w języku angielskim, za to możemy przyjrzeć się renderowi który się na niej znajduje.

Zdjęcia te nie są w najlepszej jakości, ale wyraźnie widać wszystkie nadchodzące nowości. Oprócz nowych obiektów i strojów, zobaczyć możemy też nowe interakcje. Obrzucanie młodej pary ryżem czy simów idących do ołtarza.

Po więcej informacji o nadchodzącym pakiecie, zapraszamy do obserwowania naszej strony na Facebooku, Twitterze i Instagramie!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl