8 nowych rzeczy w The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nowe zdjęcia z The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nadszedł czas na jesienne przeceny The Sims 4

Nowy dodatek jeszcze w tym roku

Wielki powrót pakietów akcesoriów

Wrześniowe Behind The Sims już niedługo

Nowy świat w The Sims 4 Ślubne historie!

To, że razem z nowym pakietem rozgrywki będziemy mogli powitać zupełnie nowe otoczenie, wiedzieliśmy już wcześniej. A na ostatniej transmisji na żywo, twórcy pokazali dokładną mapę Tartosy – bo tak będzie się nazywać nowe miasto.

Otoczenie składa się z dwój sąsiedztw. Główny plac miasta gdzie znajduje się aż 5 parcel. Druga dzielnica to nieco bardziej odosobniona i spokojna część Tartosy – tutaj znajdują się już tylko 4 parcele. Czyli jest to w sumie 9 parcel, a w ich skład wchodzi:

  • 2 domy na start
  • 2 parcele z gotowymi rodzinami
  • 2 puste działki
  • 1 dom na wynajem
  • 1 elegancki klub
  • 1 parcela weselna (jest to nowy rodzaj parceli, który zawita do gry wraz z tym pakietem rozgrywki)

Oprócz mapy otoczenia, twórcy podzielili się również ikoną otoczenia. Ikona, jak na nią przystało, nawiązuje do klimatu otoczenia, a po najechaniu na nią myszką – pojawiają się dwa białe gołębie.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl