wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4Pakiet RozgrywkiJak działają meble modułowe w The Sims 4 Wystrój marzeń?

Jak działają meble modułowe w The Sims 4 Wystrój marzeń?

Reklama

Jak już możecie wiedzieć, do The Sims 4 zawitają całe zestawy modułowych mebli – modułowe sofy, szafki jak i garderoby. Te nowości przyniesie 10. pakiet rozgrywki The Sims 4 Wystrój wnętrz.

Jeżeli chodzi o garderoby, wiele osób zastanawiało się jak to będzie działać. Wielu graczy przypuszczało, że powieszone ubrania będą zależne od wariantu kolorystycznego szafki.

SimGuruNinja rozwiał wątpliwości wszystkich simomaniaków i udostępnił na swoim Twitterze gif. Widać na nim, że ubrania wieszane są osobno i nie będą w żaden sposób zależne od wariantu kolorystycznego szafki.

Dave Miotke dopowiedział jednak, że niektóre części mebli będą miały ze sobą już ubrania. Oczywiście będą również meble bez żadnych ubrań. Dzięki temu, to gracz będzie mógł wybrać jak ma wyglądać dana szafka. Powieszenie wieszaków z ubraniami będzie oczywiście opcjonalne. Gracz będzie mógł zostawić daną szafkę pustą.

Są meble (niektóre z, niektóre bez ubrań) które mają 16 opcji kolorystycznych. Jest też kilka oddzielnych części garderoby sima, które można “przyczepić” do mebli. A, no i mają one 13 wersji kolorystycznych.

There’s furniture pieces (some with; some without clothes) that have their own (16) color options. And there’s a few separate clothing pieces that independently snap into the furniture. Oh, yeah they have their own (13) color options too.

Warto również dodać, że Ninja poinformował o tym, że ubrania te nie będą pełniły jedynie funkcji ozdobnej. Simowie będą mogli więc wchodzić z nimi w interakcje.

Simowie mogą również wchodzić w interakcje z ubraniamI.

The sim can interact with the clothes too.
Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama