Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Jak działają meble modułowe w The Sims 4 Wystrój marzeń?

Jak już możecie wiedzieć, do The Sims 4 zawitają całe zestawy modułowych mebli – modułowe sofy, szafki jak i garderoby. Te nowości przyniesie 10. pakiet rozgrywki The Sims 4 Wystrój wnętrz.

Jeżeli chodzi o garderoby, wiele osób zastanawiało się jak to będzie działać. Wielu graczy przypuszczało, że powieszone ubrania będą zależne od wariantu kolorystycznego szafki.

SimGuruNinja rozwiał wątpliwości wszystkich simomaniaków i udostępnił na swoim Twitterze gif. Widać na nim, że ubrania wieszane są osobno i nie będą w żaden sposób zależne od wariantu kolorystycznego szafki.

Dave Miotke dopowiedział jednak, że niektóre części mebli będą miały ze sobą już ubrania. Oczywiście będą również meble bez żadnych ubrań. Dzięki temu, to gracz będzie mógł wybrać jak ma wyglądać dana szafka. Powieszenie wieszaków z ubraniami będzie oczywiście opcjonalne. Gracz będzie mógł zostawić daną szafkę pustą.

Są meble (niektóre z, niektóre bez ubrań) które mają 16 opcji kolorystycznych. Jest też kilka oddzielnych części garderoby sima, które można “przyczepić” do mebli. A, no i mają one 13 wersji kolorystycznych.

There’s furniture pieces (some with; some without clothes) that have their own (16) color options. And there’s a few separate clothing pieces that independently snap into the furniture. Oh, yeah they have their own (13) color options too.

Warto również dodać, że Ninja poinformował o tym, że ubrania te nie będą pełniły jedynie funkcji ozdobnej. Simowie będą mogli więc wchodzić z nimi w interakcje.

Simowie mogą również wchodzić w interakcje z ubraniamI.

The sim can interact with the clothes too.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl