Lista obiektów z dwóch nadchodzących kolekcji

Grungeowa kolekcja i kącik czytelniczy w The Sims 4!

Lista problemów – 25 maj 2023 r.

Nowe logo The Sims!

Aż do -50% na wszystkie rozszerzenia The Sims 4!

Wybierz następną kolekcję do The Sims 4!

Jak będzie wyglądał interfejs sof modułowych?

SimGuruNinja wręcz rozpieszcza nas informacjami o nadchodzących nowościach do The Sims 4. Wcześniej poinformował nas jak wyglądać będą modułowe szafy. Teraz możemy rzucić okiem na interfejs modułowych sof.

Co prawda, więcej szczegółów o modułowych sofach zostanie ujawnione na jutrzejszej transmisji. Jednak poniższy zrzut daje nam dość duży podgląd na działanie modułowych sof. Interfejs może wydawać się podobny do tego, który otrzymaliśmy przy blatach kuchennych już przy premierze gry. Tak jak w przypadku blatów, tak i tutaj będziemy w stanie wybrać jaki element sofy chcemy postawić. Narożny, bez oparcia czy lewy koniec. A może życzysz sobie zaokrąglonego narożnika? Czemu nie!

Nowe sofy z Wystroju marzeń są super konfigurowalne. Bądź na jutrzejszej transmisji (25 maja), aby poznać wszystkie szczegóły!

The new sofas in Dream Home Decorator are super customizable. Live stream tomorrow (May 25th) to walk through the all the details!

The Sims 4 Wystrój marzeń to 10. z kolei pakiet rozgrywki do The Sims 4, który ukarze się 1 czerwca na komputer PC/MAC i konsole.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl