wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4Pakiet RozgrywkiJak będzie wyglądał interfejs sof modułowych?

Jak będzie wyglądał interfejs sof modułowych?

Reklama

SimGuruNinja wręcz rozpieszcza nas informacjami o nadchodzących nowościach do The Sims 4. Wcześniej poinformował nas jak wyglądać będą modułowe szafy. Teraz możemy rzucić okiem na interfejs modułowych sof.

Co prawda, więcej szczegółów o modułowych sofach zostanie ujawnione na jutrzejszej transmisji. Jednak poniższy zrzut daje nam dość duży podgląd na działanie modułowych sof. Interfejs może wydawać się podobny do tego, który otrzymaliśmy przy blatach kuchennych już przy premierze gry. Tak jak w przypadku blatów, tak i tutaj będziemy w stanie wybrać jaki element sofy chcemy postawić. Narożny, bez oparcia czy lewy koniec. A może życzysz sobie zaokrąglonego narożnika? Czemu nie!

Nowe sofy z Wystroju marzeń są super konfigurowalne. Bądź na jutrzejszej transmisji (25 maja), aby poznać wszystkie szczegóły!

The new sofas in Dream Home Decorator are super customizable. Live stream tomorrow (May 25th) to walk through the all the details!

The Sims 4 Wystrój marzeń to 10. z kolei pakiet rozgrywki do The Sims 4, który ukarze się 1 czerwca na komputer PC/MAC i konsole.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama