Search
Search
Search
Close this search box.

ArethaBee tworzy biżuterię do The Sims 4 Kryształowe cudeńka

Wiemy jak kryształy będą wpływać na simów

Poznajcie The Sims 4 Kryształowe cudeńka

Olśniewający zwiastun już jutro

“Bardzo” specjalna Ekspresowa Dostawa The Sims już jutro

The Sims 4 nie pojawi się na Nintendo Switch

Moduł Lubię/Nie lubię zawita do The Sims 4!

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Gracze The Sims 2 zapewne pamiętają moduł z trybu Tworzenia Sima gdzie mogliśmy wybrać co nasz Sim lubi, a czego nie lubi. Wtedy odnosiło się to wyłącznie do wyglądu drugiego sima i miało wpływ na chemię simów.

Gracze The Sims 3 pamiętać mogą zaś moduł, w którym wybrać mogli ulubiony kolor, muzykę i jedzenie sima.

Z przyjemnością możemy powiedzieć, że połączenie tych dwóch trybów powraca do The Sims 4! Na ostatnim Inside Maxis, SimGuru zdradzili, że powiedzą czym jest tajemnicze miejsce na cechę. W dzisiejszym wpisie na blogu, który jest skrótem tamtej transmisji, pojawiło się zdjęcie właśnie tego pustego miejsca na cechę.

Nie byłoby w tym nic dziwnego prawda? Owszem, gdyby nie fakt, że zdjęcie nazywa się dosłownie “moduł-lubię-nie-lubię.png“. Warto zaznaczyć, że wzmianka o ulubionych kolorach simów pojawia się też w oficjalnym wpisie na blogu opisującym The Sims 4 Wystrój marzeń.

Więcej o tym module dowiemy się 25 maja, na oficjalnej transmisji z The Sims 4 Wystrój marzeń.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl