Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

7 rzeczy, które mogliście przeoczyć w zwiastunie The Sims 4 Wystrój marzeń!

Reklama

Zwiastun The Sims 4 Wystrój marzeń pełen jest nowości. Tych oczywistych, ale również i tych, które niektórzy mogli zwyczajnie przeoczyć. Przygotowaliśmy dla was 7 rzeczy, których mogliście nie zauważyć oglądając zwiastun.

Dla przypomnienia, The Sims 4 Wystrój marzeń to 10. z kolei pakiet rozgrywki który swoją premierę będzie mieć 1 czerwca na komputery PC/MAC i konsole.

Piekarniki i piekarniczki

Co prawda twórcom modyfikacji udało się oddzielić piekarnik od palników kuchennych już jakiś czas temu. Od teraz osoby, które nie są fanami zawartości zmodyfikowanej będą mogły zabudować piekarnik w zupełnie innym miejscu. Oprócz tego nowością będzie też mniejszy piekarnik. Taki malutki piekarniczek*, który możemy postawić na blacie w kuchni. Na chwilę obecną nie wiemy czy będzie mieć on identyczną funkcjonalność co zwykły piekarnik.

Na zwiastunie doliczyliśmy się dwóch rodzajów piekarników do zabudowy i takiej samej ilości piekarniczków*.

Płyty kuchenne

Skoro mowa o piekarnikach do zabudowy, warto również wspomnieć o płytach kuchennych! Te będzie można umieścić gdziekolwiek na blacie. Oczywiście o ile jest on pusty, ale to chyba oczywiste.

Tutaj również doliczyliśmy się dwóch rodzajów. Jednym z nich jest płyta indukcyjna, drugim jest płyta kuchenna z gazowymi palnikami.

Sofy modułowe

Coś, na co czekało wielu graczy czwartej części. Sofy modułowe! Chyba nie musimy tłumaczyć co to jest… Prawda?

Dla formalności – sofy modułowe to taki rodzaj sofy, który możemy konfigurować w dowolny sposób. Sofa w kształcie litery L? A może w kształcie podkowy? Czemu nie! Wszystko jest możliwe z sofami modułowymi!

Doliczyliśmy się ich 3 rodzajów. Możliwe, że jeden z nich pojawi się w aktualizacji poprzedzającej premierę!

Szafki modułowe

Były modułowe sofy, to terasz czas na modułowe szafki! Te, zupełnie jak wyżej wymienione sofy, możemy konfigurować jak nam się podoba!

Garderoba

Elementy do garderoby pojawiły się już w grze podstawowej. Jednak bez żadnej funkcjonalności. Dzięki The Sims 4 Wystrój marzeń będziemy mogli zbudować w pełni funkcjonalną garderobę ze swoich snów!

4 nowe, piętrowe łóżka

Łóżka piętrowe pojawiły się w grze podstawowej już 23 marca. Na niedawnym Inside Maxis twórcy zapowiedzieli ich zupełnie nową funkcjonalność. W 10. pakiecie rozgrywki do The Sims 4 pojawią się ich aż 4 rodzaje!

W sumie w grze będzie wtedy 6 łóżek piętrowych i 6 łóżek na antresoli!

Namioty dla dzieci

Namioty te będą służyły do zabaw dzieci. Zobaczyć to mogliśmy na zwiastunie. Czy będzie inna funkcjonalność tych namiotów? Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie powiedzieć. Jak to się mówi – czas pokaże!

Aby być na bieżąco z informacjami o serii The Sims i pakiecie rozgrywki The Sims 4 Wystrój marzeń zalecamy śledzić naszą stronę!

*-Nazywamy je zdrobniale, bo są to malutkie, drobne piekarniki, które nasi simowie mogą postawić na swoich blatach.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl