Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Zapowiedź nowego pakietu rozgrywki!

Na kanale The Sims pojawiła się premiera nadchodzącego do gry pakietu rozgrywki. Jest to dość szokujące, ponieważ dopiero co była premiera kolekcji do The Sims 4, której przegląd znaleźć możecie tutaj.

Moja żona chce budżetowy pokój zabaw. A, no i ma być on fioletowy. Możesz pomóc?
-Bob Pancakes

My wife wants playroom on a budget. And it has to be purple. Can u help?
-Bob Pancakes

Warto zwrócić uwagę na znajdujący się na miniaturze cytat, który brzmi łudząco podobnie do kariery architekta z The Sims 3 Kariera. Myślicie, że kratywna kariera o której twórcy mówili w letnim harmonogramie to będzie właśnie kariera znana nam z drugiego dodatku do poprzedniej części The Sims?

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl