Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

Jak budować mieszkania w The Sims 4 Do wynajęcia?

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Na oficjalnym profilu @TheSims w serwisie Twitter (X) pojawił się zupełnie nowy film z najnowszego dodatku – The Sims 4 Do wynajęcia. Jak z każdego tego rodzaju wideo, możemy dowiedzieć się nieco więcej o nadchodzącym do gry rozszerzeniu. Tym razem twórcy skupili się na pokazaniu nam możliwości nowego rodzaju parceli.

Mnóstwo mieszkań! Dzięki nowemu narzędziu możesz budować swoją przyszłą posiadłośc w każdym możliwym świecie. Mówimy o kamienicach, dupleksach, mieszkaniach dla teściów, apartamentach, akademikach i wielu więcej w The Sims 4 Do wynajęcia.

Jak możemy zauważyć na filmie, będziemy mogli zbudować aż 6 mieszkań na jednej parceli. Na chwilę obecną nie wiemy czy ta liczba to maksymalna jaką można osiągnąć. SimGuruNova w jednym ze swoich tweetów poinformowała nas, że będziemy mieć ogromną swobodność w nowym dodatku do gry.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl