Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Realistyczny symulator życia inZOI: Konkurencja dla The Sims?

Reklama

Seria The Sims na swoim koncie ma już dwie konkurencyjne gry – Paralives oraz Life by you. Druga pozycja swoją premierę będzie miała już za niedługo, ponieważ w pierwszej połowie 2024 roku. Wachlarz konkurencyjnych dla The Sims symulatorów życia wciąż się rozszerza. Teraz swoich sił próbuje studio Krafton. Te odpowiedzialne jest za znane gry takie jak PUBG czy Subnautica.

InZOI, ponieważ taką nazwę nosi twór koreańskiego studia, będzie niejako rewolucją na rynku tego rodzaju gier. Hiperrealistyczna grafika oraz zaimplementowanie sztucznej inteligencji to tylko małe ziarenko nowości jakie przyniesie ze sobą ta produkcja. Gra na chwilę obecną jest w bardzo wczesnej fazie produkcji. Nie zatrzymało to jednak studia, by udostępnić taką wersję gry internetowym twórcom. Wśród szczęśliwców znalazł się również KOSmo, który opublikował film przedstawiający nadchodzącą rozgrywkę.

Kacper w swoim filmie przybliżył nam nieco nadchodzącą grę. Mogliśmy rzucić okiem na nadchodzący tryb postaci, tryb budowania oraz na rozgrywkę. W 20-minutowym wideo możemy zobaczyć również otwarty świat oraz aktywne kariery. Jak wspomniał na początku filmu, w grze podstawowej pojawią się zwierzęta oraz pogoda.

Postać z gry inZOI głaszcząca kota otoczona zielenią.

InZOI wygląda bardzo obiecująco. Zachęcamy do obejrzenia filmu Kacpra i zostawienia swojej opinii o grze. Ta zostanie przekazana twórcom, aby udoskonalili swoją produkcję dla jak największej przyjemności z gry.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl