Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Oficjalny sklep The Sims nadciąga

Reklama

Oficjalny sklep The Sims nadciąga wielkimi krokami. Już niedługo będziemy mogli ubrać się w rzeczy sygnowane marką The Sims. Oficjalna premiera odbędzie się za tydzień (21 listopada 2023 roku).

O sklepie dowiedzieliśmy się w ostatnim w tym roku odcinku Behind The Sims. Nie poznaliśmy wtedy oficjalnej daty premiery, ani też jakie przedmioty będziemy mogli w nim zobaczyć. Do teraz!

Na oficjalnym profilu @thesims w serwisie twitter pojawił się nowy wpis, który dotyczy właśnie nadchodzącego sklepu. Z niego dowiedzieliśmy się o oficjalnej dacie od kiedy będziemy mogli kupić simowe ubrania. Oprócz tego, twórcy pokazali również co nieco z nadchodzących nowości, którym przyjrzeć możecie się poniżej.

Na chwilę obecną nie wiemy, czy w sklepie pojawią się inne przedmioty niż ubrania. Nie wiemy również, czy oficjalny sklep The Sims będzie oferował wysyłkę do Polski.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl