Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Nowe cechy i rzut okiem na ubrania w dodatku The Sims 4 Do wynajęcia

Reklama

The Sims 4 Do wynajęcia to 15. dodatek do podstawowej wersji gry. Zapowiedziany został właściwie niedawno, ale do premiery został jeszcze miesiąc. Przez ten czas twórcy będą w małych kawałkach prezentować zawartość nadchodzącego rozszerzenia. Tak stało się i dzisiaj na oficjalnym profilu @thesims na Twitterze (X).

Z pięcioma nowymi cechami i czterema nowymi aspiracjami, twoi simowie mogą stać się najlepszy (lub najgorszym) właścicielem nieruchomości w The Sims 4 Do wynajęcia.

Dostępny 7 grudnia – zamów w przedsprzedaży już teraz!

W tym krótkim, bo 25 sekundowym wideo, twórcy przybliżyli nam nieco nowe cechy osobowości. Co prawda, wiedzieliśmy o nich już wcześniej, ale tym razem mogliśmy zobaczyć również ich unikalne ikony. Oprócz tego, na filmie możemy zobaczyć również nieco nowej zawartości Stwórz Sima w The Sims 4 Do wynajęcia. Zapewne nie są to wszystkie nowości dla simów i simek. Z tymi zaprezentowanymi, możecie zapoznać się na poniższych klatkach z filmu.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl