Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

Darmowe rozszerzenia do The Sims 4!

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Zaznajomieni gracze wiedzą, że Epic Games Store słynie z rozdawania za darmo gier. Graczom niejednokrotnie udało się upolować ciekawą grę zupełnie bezpłatnie. Na liście “darmówek” znalazły się takie pozycje jak GTA V, Cities Skylines, Frostpunk i wiele innych. Nadszedł też czas dla simomaniaków.

Jak możemy wyczytać na stronie głównej sklepu, zestaw The Sims 4 Żyj odważnie będzie do odebrania za darmo już od 11 maja. Promocja ta potrwa tydzień, czyli do 18 maja do godz. 17:00. Zestaw ten zawierał będzie Pakiet rozgrywki Przygoda w dżungli i Pakiet akcesoriów Wytworne przyjęcie. Oprócz dwóch większych rozszerzeń, w zestawie gracze znajdą dodatkowo Kolekcję The Sims 4 Dzielnica mody.

Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie potwierdzić, czy po odbiorze pakietu, będzie można dołączyć go do naszej obecnej wersji gry w EA App. Gdy tylko potwierdzimy tę informację, poinformujemy was o tym.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl