Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Jak powiązać Epic Games z kontem EA?

Reklama

Wielkimi krokami zbliża się rozdanie sklepu Epic Games. Gracze będą mogli odebrać swoją darmową kopię zestawu The Sims 4 Żyj odważnie. Już od 11 maja, przez cały tydzień simomaniacy mogą powiększyć swoją kolekcję o trzy rozszerzenia.

Wśród zainteresowanych pojawia się wiele pytań. Przede wszystkim, czy będzie można dodać te rozszerzenia do swojej kolekcji, którą już posiadamy w EA App. Odpowiedź brzmi: Tak! Wystarczy powiązać swoje konto Epic Games z kontem EA. Wtedy, po odebraniu darmowego zestawu, automatycznie znajdzie się on w naszej bibliotece EA App.

Dla osób, które nie wiedzą jak to zrobić, przygotowaliśmy krótki poradnik.

Jak powiązać konta?

Przede wszystkim, musimy mieć konto na obydwu platformach. Oprócz tego, musimy mieć zarówno aplikację EA jak i Epic Games na swoim komputerach. Gdy już posiadamy obydwie aplikacje, możemy przejść do powiązania naszych kont.

W aplikacji Epic Games musimy wyszukać The Sims 4 i kliknąć “Pobierz“. Aplikacja automatycznie znajdzie kopię gry na naszym komputerze. Oczywiście jeśli mamy ją zainstalowaną, jeżeli nie, pobieranie rozpocznie się automatycznie.

Epic Games automatycznie otworzy aplikację EA App z prośbą o zalogowanie się do niej. W tym oknie wpisujemy nasze dane do konta EA. W przypadku, gdy zapomnimy hasła, możemy je z łatwością przypomnieć klikając “Nie pamiętasz hasła?“.

Gdy logowanie uda się pomyślnie, pojawi się okno, które upewni się, że wiemy co robimy. Tutaj należy się również upewnić, czy nazwy pod logotypami się zgadzają z tymi kontami, które faktycznie chcemy powiązać. Jeżeli tak, możemy przejść dalej klikając przycisk “Powiąż konta“.

I gotowe! Właśnie powiązaliśmy konto EA z Epic Games i jesteśmy gotowi na odebranie darmowego zestawu. Po kliknięciu przycisku “Rozpocznij zabawę” gra uruchomi się. Jeżeli na koncie posiadamy inne rozszerzenia, gra uruchomi się razem z nimi.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of SimsWeek

SimsWeek

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl