Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Jak powiązać Epic Games z kontem EA?

Reklama

Wielkimi krokami zbliża się rozdanie sklepu Epic Games. Gracze będą mogli odebrać swoją darmową kopię zestawu The Sims 4 Żyj odważnie. Już od 11 maja, przez cały tydzień simomaniacy mogą powiększyć swoją kolekcję o trzy rozszerzenia.

Wśród zainteresowanych pojawia się wiele pytań. Przede wszystkim, czy będzie można dodać te rozszerzenia do swojej kolekcji, którą już posiadamy w EA App. Odpowiedź brzmi: Tak! Wystarczy powiązać swoje konto Epic Games z kontem EA. Wtedy, po odebraniu darmowego zestawu, automatycznie znajdzie się on w naszej bibliotece EA App.

Dla osób, które nie wiedzą jak to zrobić, przygotowaliśmy krótki poradnik.

Jak powiązać konta?

Przede wszystkim, musimy mieć konto na obydwu platformach. Oprócz tego, musimy mieć zarówno aplikację EA jak i Epic Games na swoim komputerach. Gdy już posiadamy obydwie aplikacje, możemy przejść do powiązania naszych kont.

W aplikacji Epic Games musimy wyszukać The Sims 4 i kliknąć “Pobierz“. Aplikacja automatycznie znajdzie kopię gry na naszym komputerze. Oczywiście jeśli mamy ją zainstalowaną, jeżeli nie, pobieranie rozpocznie się automatycznie.

Epic Games automatycznie otworzy aplikację EA App z prośbą o zalogowanie się do niej. W tym oknie wpisujemy nasze dane do konta EA. W przypadku, gdy zapomnimy hasła, możemy je z łatwością przypomnieć klikając “Nie pamiętasz hasła?“.

Gdy logowanie uda się pomyślnie, pojawi się okno, które upewni się, że wiemy co robimy. Tutaj należy się również upewnić, czy nazwy pod logotypami się zgadzają z tymi kontami, które faktycznie chcemy powiązać. Jeżeli tak, możemy przejść dalej klikając przycisk “Powiąż konta“.

I gotowe! Właśnie powiązaliśmy konto EA z Epic Games i jesteśmy gotowi na odebranie darmowego zestawu. Po kliknięciu przycisku “Rozpocznij zabawę” gra uruchomi się. Jeżeli na koncie posiadamy inne rozszerzenia, gra uruchomi się razem z nimi.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

SimsWeek

SimsWeek

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl