Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Znamy nazwę następnego dodatku – The Sims 4 Liceum!

Pewna część graczy otrzymała zaproszenie do specjalnej ankiety na temat The Sims 4, rozszerzeń, jak i przyszłości gry.

Jedno z pytań dotyczy dodatków do The Sims 4, oraz tego, który według ankietowanych jest najlepszym. Wśród znanych wszystkim dodatków takich jak Życie eko czy Miejskie życie, pojawiła się nieznana dotąd nikomu nazwa – The Sims 4 Liceum (ang. The Sims 4 High School).

Na chwilę obecną nie znamy żadnych szczegółów na temat nadchodzącego rozszerzenia. Temat Liceum nie wydaje nam się na tyle obszerny, żeby zasłużył na cały dodatek do gry. Liczymy jednak, że twórcy nas pozytywnie zaskoczą!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl