Przeciek: Pierwsze zdjęcia z The Sims 5!

Nadchodzące nowości w Ekspresowej dostawie!

Pastelowa kolekcja i Codzienne szpargały, dwie nowe kolekcje.

Mieszkania w podstawie The Sims 5!

Promocja na wszystkie rozszerzenia do The Sims 4!

Jak dostać The Sims 4 za darmo?

Czas na Lato z Simami! Letni harmonogram The Sims 4.

Na kanałach społecznościowych The Sims, jak i oczywiście Electronic Arts, pojawił się nowy harmonogram do The Sims 4!

Tym razem harmonogram ten obejmuje dwa miesiące – lipiec i sierpień. Czyli nadchodzące wakacyjne miesiące. Z letniej rozpiski możemy dowiedzieć się, że do gry nadciągają dwie kolekcje – jedna skupiona na Stwórz Sima, druga zaś na Trybie Budowania i Kupowania. Kolejny dodatek do gry również nadciąga w następnych miesiącach, razem z aktualizacją gry podstawowej.

Plakaty, które zobaczyć możemy na narysowanej ścianie nawiązują do wyżej wymienionych rozszerzeń. Możemy więc potwierdzić wcześniejsze przypuszczenia odnośnie tematyki dodatku. Już niedługo w The Sims 4 zobaczyć będziemy mogli zobaczyć rozszerzenie, które skupia się na szkole średniej! Jeżeli chodzi o Kolekcje jak i aktualizację, nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić tematyki.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami poprzez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio poprzez email:

kontakt@simsweek.pl