Więcej informacji o The Sims 4 Zakochaj się!

The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Czas na Lato z Simami! Letni harmonogram The Sims 4.

Reklama

Na kanałach społecznościowych The Sims, jak i oczywiście Electronic Arts, pojawił się nowy harmonogram do The Sims 4!

Tym razem harmonogram ten obejmuje dwa miesiące – lipiec i sierpień. Czyli nadchodzące wakacyjne miesiące. Z letniej rozpiski możemy dowiedzieć się, że do gry nadciągają dwie kolekcje – jedna skupiona na Stwórz Sima, druga zaś na Trybie Budowania i Kupowania. Kolejny dodatek do gry również nadciąga w następnych miesiącach, razem z aktualizacją gry podstawowej.

Plakaty, które zobaczyć możemy na narysowanej ścianie nawiązują do wyżej wymienionych rozszerzeń. Możemy więc potwierdzić wcześniejsze przypuszczenia odnośnie tematyki dodatku. Już niedługo w The Sims 4 zobaczyć będziemy mogli zobaczyć rozszerzenie, które skupia się na szkole średniej! Jeżeli chodzi o Kolekcje jak i aktualizację, nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić tematyki.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl