Reklama

Dzięki ekskluzywnemu spojrzeniu strony ScreenRant na The Sims 4 Śnieżna eskapada dowiedzieliśmy się, że najnowsza aktualizacja [która przygotuje grę do najnowszego dodatku] doda do gry możliwość wyjechania na urlop do każdego dostępnego w The Sims 4 świata.

Góra Komorebi jest zarazem światem wakacyjnym jak i mieszkalnym. Gdy gracze będą chcieli wyjechać na Urlop, tak jak w przypadku innych światów wakacyjnych, simowie będą musieli zamieszkać na parceli oznaczonej jako „Do wynajęcia”. Jako część darmowej aktualizacji gry, gracze będą mogli teraz wyjechać na urlop do każdego świata w The Sims 4, nie tylko do tych wakacyjnych. Parcele do wynajęcia nie będą jednak dostępne dla rodzin na wakacjach w światach mieszkalnych w tym momencie.

Mount Komorebi is both a vacation destination world and a residential world. When players take a vacation there, as in other vacation worlds, they will need to stay in a rental property. As part of the free base-game update that comes with this pack, players can now take a vacation to any world, not just the vacation worlds, though rental properties will not be available for families vacationing in the residential worlds right now.

Dla przykładu, simowie będą mogli wyjechać teraz na wakacje do Sulani z The Sims 4 Wyspiarskie życie, a nawet do San Myshuno z The Sims 4 Miejskie życie.

Reklama
Poprzedni artykułInteraktywna mapa Góry Komorebi z The Sims 4 Śnieżna eskapada!
Następny artykułNowe rodzaje śmierci i miejsca na Bara-Bara!
Tobiasz jest ojcem założycielem SimsWeek. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści. W chwili obecnej to jedyna osoba w redakcji.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze