wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4DodatekNowe rodzaje śmierci i miejsca na Bara-Bara!

Nowe rodzaje śmierci i miejsca na Bara-Bara!

Reklama

Serwis Sims-Online miał okazję uczestniczyć w przedpremierowym pokazie The Sims 4 Śnieżna eskapada. Dzięki temu, możemy dowiedzieć się jakie są nowe miejsca na bara bara i zupełnie nowe sposoby na zabicie naszego sima!

Nowe rodzaje śmierci

Śmierć przez automat z jedzeniem
Kiedy simowi utknie przedmiot w automacie, ten spróbuje go wyciągnąć. Zamiast 2 simoleonów może kosztować to życie tego sima.

Death by Vending Machine
When an item is stuck and you make an attempt to take it out, it can cost you your life.

Śmierć przez upadek
Kiedy sim spadnie z klifu podczas wspinaczki, istnieje szansa nie tylko na kontuzję… Nie wspinajcie się w złych warunkach pogodowych!

Death by Falling
When you fall off the cliff during rock climbing there’s a chance it’s not just an injury… Don’t go climbing with icy weather conditions.

Nowe miejsca Bara-Bara

Bara-Bara w gorących źródłach
Simowie mogą się do siebie zbliżyć w gorących źródłach w Onsenie “Sutefani”, albo postawić gorące źródła na swojej parceli domowej.

Woohoo in the Hot Springs
You can woohoo in the hot springs in the Onsen Bathhouse or place a hot spring at your lot.

Bara-Bara w lodowej jaskini
Podczas górskich wycieczek simowie mogą natknąć się na lodową jaskinię. Może być ona jednak zamknięta i zamarźnięta, co robi ją niedostępną dla simów.

Woohoo in Ice Cave
During the Mountain excursion you can come across an ice cave. It might be sealed and frozen over or it might be available to your Sims.
Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama