8 nowych rzeczy w The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nowe zdjęcia z The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nadszedł czas na jesienne przeceny The Sims 4

Nowy dodatek jeszcze w tym roku

Wielki powrót pakietów akcesoriów

Wrześniowe Behind The Sims już niedługo

Nowe rodzaje śmierci i miejsca na Bara-Bara!

Serwis Sims-Online miał okazję uczestniczyć w przedpremierowym pokazie The Sims 4 Śnieżna eskapada. Dzięki temu, możemy dowiedzieć się jakie są nowe miejsca na bara bara i zupełnie nowe sposoby na zabicie naszego sima!

Nowe rodzaje śmierci

Śmierć przez automat z jedzeniem
Kiedy simowi utknie przedmiot w automacie, ten spróbuje go wyciągnąć. Zamiast 2 simoleonów może kosztować to życie tego sima.

Death by Vending Machine
When an item is stuck and you make an attempt to take it out, it can cost you your life.

Śmierć przez upadek
Kiedy sim spadnie z klifu podczas wspinaczki, istnieje szansa nie tylko na kontuzję… Nie wspinajcie się w złych warunkach pogodowych!

Death by Falling
When you fall off the cliff during rock climbing there’s a chance it’s not just an injury… Don’t go climbing with icy weather conditions.

Nowe miejsca Bara-Bara

Bara-Bara w gorących źródłach
Simowie mogą się do siebie zbliżyć w gorących źródłach w Onsenie “Sutefani”, albo postawić gorące źródła na swojej parceli domowej.

Woohoo in the Hot Springs
You can woohoo in the hot springs in the Onsen Bathhouse or place a hot spring at your lot.

Bara-Bara w lodowej jaskini
Podczas górskich wycieczek simowie mogą natknąć się na lodową jaskinię. Może być ona jednak zamknięta i zamarźnięta, co robi ją niedostępną dla simów.

Woohoo in Ice Cave
During the Mountain excursion you can come across an ice cave. It might be sealed and frozen over or it might be available to your Sims.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl