Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Wyciek: Nowa kolekcja – The Sims 4 Oaza wystroju nadchodzi!

Reklama

Niedawno miał miejsce niefortunny wyciek jednej z nadchodzących kolekcji. A z letniego harmonogramu, wiemy, że Kolekcje mają być dwie. Jedna skupiająca się na Stwórz Sima, a druga zaś na trybie Budowania i Kupowania.

Znów za wyciek odpowiadają sami twórcy. Ponieważ to właśnie na oficjalnej stronie thesims.com, zobaczyć możemy nowy kafelek z nadchodzącą Kolekcją. Wśród znanych nam Kolekcji jak Dzielnica mody czy Wielkie porządki, znalazła się nowa Kolekcja – The Sims 4 Oaza wystroju. Już po samej nazwie możemy wnioskować, że będzie to druga kolekcja z harmonogramu. Bo skupiać się będzie nie na stwórz sima, a na Trybie Budowania i Kupowania.

Na chwilę obecną nie wiemy nic więcej na temat nadchodzącej Kolekcji. Przez wycieki, możemy wnioskować, że premiera odbędzie się już za niedługo!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl