Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

Wyciek: Nowa kolekcja – The Sims 4 Oaza wystroju nadchodzi!

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Niedawno miał miejsce niefortunny wyciek jednej z nadchodzących kolekcji. A z letniego harmonogramu, wiemy, że Kolekcje mają być dwie. Jedna skupiająca się na Stwórz Sima, a druga zaś na trybie Budowania i Kupowania.

Znów za wyciek odpowiadają sami twórcy. Ponieważ to właśnie na oficjalnej stronie thesims.com, zobaczyć możemy nowy kafelek z nadchodzącą Kolekcją. Wśród znanych nam Kolekcji jak Dzielnica mody czy Wielkie porządki, znalazła się nowa Kolekcja – The Sims 4 Oaza wystroju. Już po samej nazwie możemy wnioskować, że będzie to druga kolekcja z harmonogramu. Bo skupiać się będzie nie na stwórz sima, a na Trybie Budowania i Kupowania.

Na chwilę obecną nie wiemy nic więcej na temat nadchodzącej Kolekcji. Przez wycieki, możemy wnioskować, że premiera odbędzie się już za niedługo!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl