Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Wyciek: Nowa Kolekcja nadchodzi do The Sims 4!

Reklama

Dopiero co premierę miał dodatek The Sims 4 Licealne lata, a już mamy informacje na temat nadchodzącej kolekcji. Nie są to jeszcze co prawda oficjalne informacje, ale dobrze wiemy jak wyglądało to w przeszłości.

Serwis SimsCommunity, znalazł w plikach gry grafikę przypominającą te promocyjne wszystkich innych Kolekcji do gry. Tak właściwie, to grafika ta sama się napatoczyła.

Przypadkiem, zamiast grafiki z The Sims 4 Licealne lata, w kafelku promocyjnym znalazła się właśnie nieznana wcześniej grafika. A na niej, grupka dzieci w wieku szkolnym, ubrana w niewidziane jak dotąd ubrania.

Na chwilę obecną nie wiemy kiedy dokładnie ta Kolekcja zawita do gry. Możemy się za to spodziewać, że może to być już w niedalekiej przyszlości.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl