środa, 18 maja, 2022
The Sims 4Wszystkie nowości z transmisji InsideMaxis!

Wszystkie nowości z transmisji InsideMaxis!

Reklama

Dzisiejsza transmisja Inside Maxis była jedną z krótszych, ale twórcy odpowiedzieli na najbardziej nurtujące graczy pytanie – co z zaimkami. Oprócz poruszenia tematu Niebinarnych sposobów zwracania się do simów, dowiedzieliśmy się również o nadchodzącym scenariuszu oraz nadchodzących Ekspresowych Dostawach The Sims.

Zaimki

Zacznijmy od najważniejszego, czyli kiedy funkcja wyboru preferowanych zaimków pojawi się w grze. Na chwilę obecną twórcy nie są w stanie odpowiedzieć na te pytanie. Funkcja ta jest ciągle udoskonalana, a twórcy ciągle doszkalają się w tym temacie.

Jak powiedzieli sami twórcy, zaimki w niektórych językach są o wiele bardziej skomplikowane niż w języku angielskim. Przede wszystkim przez to, że niektóre języki nie są neutralne płciowo. Jednak starają się oni do edukować i stworzyć perfekcyjnie działającą funkcję w każdym języku.

Twórcy również pochwalili się bardzo wstępną wersją wyglądu zaimków w grze. Tak jak możemy zobaczyć, wybór zaimków będzie listą rozwijaną. Oprócz podstawowych zaimków, będziemy mogli sami wpisać niestandardowe.

Przy wyborze niestandardowych zaimków, pokazuje się również przykład użycia ich w zdaniach.

Twórcy również poinformowali, że podczas premiery tej funkcji w grze, będzie mogła być ona niedoskonała w krajach nie anglojęzycznych. To na języku angielskim twórcy najpierw skupią swoją uwagę. Zespół The Sims będzie jednak stale udoskonalać tą funkcję tak, aby była dopasowanego do każdego języka w jakim dostępna jest gra.

Ekspresowa Dostawa The Sims

Oprócz kolaboracji z ComplexSims, twórcy zaplanowali również kilka innych nowości nadchodzących w Ekspresowej Dostawie The Sims. W skład tych obiektów wchodzi:

  • 6 wschodnio-koreańskich potraw
  • Fryzura z The Sims 4 Uniwersytet

Na chwilę obecną, nie znamy dokładnej daty tej dostawy.

Nowy Scenariusz

Twórcy zapowiedzieli, że razem z nadchodzącą Ekspresową Dostawą The Sims, w grze pojawi się zupełnie nowy scenariusz – “Super para“. Jego opis brzmi następująco: “Zagraj jako małżeństwo pracujące razem. Zawrzyj przyjacielski zakład, aby zobaczyć kto jako pierwszy awansuje na stanowisko Dyrektora Generalnego“.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Elwira Gwiazda
Elwira Gwiazda
23 stycznia 2022 10:11

Ja bym chciała żeby dali polski język rozmów w Sims 4 żeby mówili po polsku

Reklama

Artykuły

Reklama