The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Wszystkie nowości z transmisji InsideMaxis!

Reklama

Dzisiejsza transmisja Inside Maxis była jedną z krótszych, ale twórcy odpowiedzieli na najbardziej nurtujące graczy pytanie – co z zaimkami. Oprócz poruszenia tematu Niebinarnych sposobów zwracania się do simów, dowiedzieliśmy się również o nadchodzącym scenariuszu oraz nadchodzących Ekspresowych Dostawach The Sims.

Zaimki

Zacznijmy od najważniejszego, czyli kiedy funkcja wyboru preferowanych zaimków pojawi się w grze. Na chwilę obecną twórcy nie są w stanie odpowiedzieć na te pytanie. Funkcja ta jest ciągle udoskonalana, a twórcy ciągle doszkalają się w tym temacie.

Jak powiedzieli sami twórcy, zaimki w niektórych językach są o wiele bardziej skomplikowane niż w języku angielskim. Przede wszystkim przez to, że niektóre języki nie są neutralne płciowo. Jednak starają się oni do edukować i stworzyć perfekcyjnie działającą funkcję w każdym języku.

Twórcy również pochwalili się bardzo wstępną wersją wyglądu zaimków w grze. Tak jak możemy zobaczyć, wybór zaimków będzie listą rozwijaną. Oprócz podstawowych zaimków, będziemy mogli sami wpisać niestandardowe.

Przy wyborze niestandardowych zaimków, pokazuje się również przykład użycia ich w zdaniach.

Twórcy również poinformowali, że podczas premiery tej funkcji w grze, będzie mogła być ona niedoskonała w krajach nie anglojęzycznych. To na języku angielskim twórcy najpierw skupią swoją uwagę. Zespół The Sims będzie jednak stale udoskonalać tą funkcję tak, aby była dopasowanego do każdego języka w jakim dostępna jest gra.

Ekspresowa Dostawa The Sims

Oprócz kolaboracji z ComplexSims, twórcy zaplanowali również kilka innych nowości nadchodzących w Ekspresowej Dostawie The Sims. W skład tych obiektów wchodzi:

  • 6 wschodnio-koreańskich potraw
  • Fryzura z The Sims 4 Uniwersytet

Na chwilę obecną, nie znamy dokładnej daty tej dostawy.

Nowy Scenariusz

Twórcy zapowiedzieli, że razem z nadchodzącą Ekspresową Dostawą The Sims, w grze pojawi się zupełnie nowy scenariusz – „Super para„. Jego opis brzmi następująco: „Zagraj jako małżeństwo pracujące razem. Zawrzyj przyjacielski zakład, aby zobaczyć kto jako pierwszy awansuje na stanowisko Dyrektora Generalnego„.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl