The Sims Soundtrack na płycie winylowej

The Sims 4 Hobby i biznes – data premiery w...

The Sims 4 Hobby i biznes – nadciąga zwiastun

The Sims 4: Powrót do przeszłości – wydarzenie

The Sims i The Sims 2 dostały aktualizację naprawiającą

The Sims 1 i The Sims 2 – Przewodnik sterowania

Reklama

Reklama

Nowa zawartość Stwórz Sima nadchodzi!

Podczas dzisiejszej transmisji InsideMaxis, twórcy w rozmowie z ComplexSims zapowiedzieli nową nadchodzącą zawartość z Trybu Stwórz Sima do The Sims 4.

ComplexSims jest twórcą zawartości zmodyfikowanej do gry, a jego specjalizacją jest Tryb Stwórz Sima. Właśnie dlatego, przy współpracy z samymi twórcami gry, do The Sims 4 zawitają aż 3 nowe obiekty Trybu Tworzenia Sima.

Podczas transmisji InsideMaxis, twórcy pokazali jedną z tych rzeczy:

Szlafrok ten ma być częścią Ekspresowej Dostawy The Sims i ma mieć swoją premierę już 7 lutego. Warto również zaznaczyć, że powyższy zrzut ekranu jest wyłącznie szkicem koncepcyjnym, a nie gotową już zawartością.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Threads
Pinterest
Reddit
X
[Reklama] Sponsored by EA
TAGI
Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji, a z zawodu dziennikarz. Obecnie doszkala się na magistra w projektowaniu mediów. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

odwiedź nas na

social media

Reklama

Sto lat The Sims!

Do urodzin serii The Sims zostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]