Lista obiektów z dwóch nadchodzących kolekcji

Grungeowa kolekcja i kącik czytelniczy w The Sims 4!

Lista problemów – 25 maj 2023 r.

Nowe logo The Sims!

Aż do -50% na wszystkie rozszerzenia The Sims 4!

Wybierz następną kolekcję do The Sims 4!

Nowa zawartość Stwórz Sima nadchodzi!

Podczas dzisiejszej transmisji InsideMaxis, twórcy w rozmowie z ComplexSims zapowiedzieli nową nadchodzącą zawartość z Trybu Stwórz Sima do The Sims 4.

ComplexSims jest twórcą zawartości zmodyfikowanej do gry, a jego specjalizacją jest Tryb Stwórz Sima. Właśnie dlatego, przy współpracy z samymi twórcami gry, do The Sims 4 zawitają aż 3 nowe obiekty Trybu Tworzenia Sima.

Podczas transmisji InsideMaxis, twórcy pokazali jedną z tych rzeczy:

Szlafrok ten ma być częścią Ekspresowej Dostawy The Sims i ma mieć swoją premierę już 7 lutego. Warto również zaznaczyć, że powyższy zrzut ekranu jest wyłącznie szkicem koncepcyjnym, a nie gotową już zawartością.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl