Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Nowa zawartość Stwórz Sima nadchodzi!

Reklama

Podczas dzisiejszej transmisji InsideMaxis, twórcy w rozmowie z ComplexSims zapowiedzieli nową nadchodzącą zawartość z Trybu Stwórz Sima do The Sims 4.

ComplexSims jest twórcą zawartości zmodyfikowanej do gry, a jego specjalizacją jest Tryb Stwórz Sima. Właśnie dlatego, przy współpracy z samymi twórcami gry, do The Sims 4 zawitają aż 3 nowe obiekty Trybu Tworzenia Sima.

Podczas transmisji InsideMaxis, twórcy pokazali jedną z tych rzeczy:

Szlafrok ten ma być częścią Ekspresowej Dostawy The Sims i ma mieć swoją premierę już 7 lutego. Warto również zaznaczyć, że powyższy zrzut ekranu jest wyłącznie szkicem koncepcyjnym, a nie gotową już zawartością.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl