środa, 18 maja, 2022
SimsWeekWitaj, simowy świecie!

Witaj, simowy świecie!

Reklama

Chcemy was bardzo serdecznie powitać na naszej stronie internetowej.
Nasi starsi czytelnicy zapewne kojarzą ten adres – simsweek.pl. To tutaj, tak właściwie, rozpoczęła się cała przygoda Sims Week!

Dlaczego strona internetowa?

 • Jeżeli śledzicie nas od dłuższego czasu, to zapewne wiecie, że priorytetem jesteście dla nas wy – nasi czytelnicy, osoby chcące dowiedzieć się czegoś więcej o serii The Sims.

  Tworząc stronę internetową chcemy aby wszystkie powiązane z naszą stroną rzeczy były w jednym miejscu. Bez zbędnego przeskakiwania między Social Media.

  Zależy nam również na informowaniu nowych osób o serii The Sims, tych co nie posiadają kont na popularnych portalach społecznościowych, albo chcą się od nich oddalić – wiemy, że na taką akcję decyduje się coraz więcej użytkowników.

A co z Social Media?

 • Nasze Social Media zostają, jednak nowinki będą teraz odnośnikami do naszej strony.

Co znajdę na simsweek.pl?

 • Na Sims Week znajdziesz wszystko to, co widziałeś na naszych Social Mediach, a nawet więcej!
  Od nowinek, przez artykuły i poradniki, aż po materiały do pobrania. Ostatnią opcję mamy w planach rozszerzyć o nowe pozycje, ale więcej o tym dowiecie się później.

Kto za tym wszystkim stoi?

 • Teraz łatwiej wam będzie poznać naszą redakcję. W zakładce Nasz zespół przeczytacie krótki opis każdego z nas i czym zajmujemy się na stronie.
  Dowiecie się też o naszych cechach i aspiracjach życiowych!

Czegoś mi tutaj brakuje…

 • Jeżeli brakuje ci jakiejkolwiek funkcji na naszej stronie, napisz do nas poprzez zakładkę Kontakt, a cała redakcja rozpatrzy twoje zgłoszenie. Zrobimy co w naszej mocy by wprowadzić daną opcję.

Mamy nadzieję, że korzystanie z Sims Week będzie dla was samą przyjemnością!

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama