PRZECIEK: Więcej informacji o najnowszym dodatku!

Znamy nazwę 13. dodatku do The Sims 4!

Aktualizacja 31 stycznia 2023 – co nowego?

Transmisja Behind The Sims na żywo! Lista informacji.

Transmisja na żywo Behind The Sims już niedługo!

Dwie nowe kolekcje nadchodzą!

Blog: A co z kolorami skóry? Nowy dodatek już za rogiem!

Na stronie thesims.com pojawił się zupełnie nowy wpis na blogu.

W ostatnich dniach wśród graczy krążą bardzo różne opinie o Electronic Arts, oraz o sposobie w jaki zostali potraktowani gracze. Nowy wpis na blogu odpowiada na nasze niektóre nurtujące pytania.

Przetłumaczyliśmy i wypisaliśmy dla was najważniejsze punkty z całego wpisu:

  • Twórcy pracują nad dodaniem do gry większej ilości odcieni skory, by każdy gracz mógł z łatwością reprezentować siebie. SimGuru obiecują, że aktualizacja pojawi się przed końcem roku, a już niedługo dowiemy się o niej więcej.
  • Już za kilka tygodni twórcy podzielą się z nami informacjami na temat zupełnie nowego dodatku do The Sims 4! Samochody, łóżka piętrowe, wolne niemowlaki czy farma nie będą zawarte w tym dodatku.
  • SimGuru wiedzą jak ważne są dla nas samochody, wolne niemowlaki czy łóżka piętrowe. Powiedzieli jednak, że praca nad aktualizacją aspektów gry jest bardzo długim procesem.
  • Zespół The Sims obiecuje lepiej komunikować się z nami w sprawie tego co nadchodzi.

Cały wpis na blogu dostępny jest TUTAJ. Tylko w języku angielskim.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Z największą ilością głosów
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Chupa
Chupa
4 września 2020 10:10

Super ważny list. Ciekawe do ilu ludzi dotrze, że to że zrobili ankiety, czy powiedzieli, że nad czym będą pracować nie znaczy, że dostaniemy to za tydzień czy za miesiąc.
W oryginalnym było napisane, że niedługo zaprezentują pakiet nad którym pracowali już w zeszłym roku – to ważne żeby masie ludzi uświadomić, że to wszystko nie jest na pstryk i trzeba poczekać i to, że będą się wkurzać tego nie zmieni. Przecież nie urodzą…

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami poprzez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio poprzez email:

kontakt@simsweek.pl

%d bloggers like this: